- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Érd
- >>
Eladó új építésű ház - Érd
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Érd
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:92 m2
- Telekterület:631 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2024
- Szobaszám:4
- Állapot:Új építésű
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Csatorna:Van
- Elérhetőség
- Üzenetküldés

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Érd Parkváros -Vincellér határán, főúthoz közel, eladó három, ...
Érd Parkváros -Vincellér határán, főúthoz közel, eladó három, kiváló minőségben épülő sorházi lakás. a ház külső homlokzata, letisztult, minősége kiváló.Műszaki tartalom:
A határoló falak Bakonytherm nútos 30-as téglából épültek. a lakások között dupla 30-as fallal elválasztva 15cm-es eps hőszigeteléssel.
A lakásokon belüli válaszfalak 10cm-es Ytong falazóelemből épültek.
A tető, betongerenda födémmel, vasalt monolitbeton kiegyenlítéssel, 20 cm eps 100-as hőszigeteléssel, hegesztett pvc vízelleni szigeteléssel készült. a födém alkalmas nagyobb napelem rendszer telepítésére.
Az aljzatok vízszigeteléssel, 10cm eps100-as lépésálló szigeteléssel, hővisszaverő fóliával készültek.
A lakások padlófűtéssel, önálló levegős hőszivattyúval kerülnek kivitelezésre.
A fűtési rendszerhez Igény esetén az napkollektor kapcsolható. a lakások hűtűsére, igény esetén klíma vagy a hőszivattyúra csatlakoztatható fancoil telepíthető.
A lakások riasztórendszer, napelem és napkollektor előkészítéssel készülnek. Igény esetén a kivitelezés során a megrendelő kérésének
Az ablakok redőny előkészítéssel kerülnek beépítésre, elektromos mozgatásra is felkészítve. a lakások elektromos kiépítése lehetővé teszi „okos otthon” rendszer utólagos telepítésére, a megrendelő igénye szerint a kivitelezés során lehetőség van a rendszer kiépítésére.
A lakások elektromos hálózata fel van készítve elektromos autó töltő telepítésre, alap esetben 3x16A-rel, de igény esetén 3x25A-ig bővíthető. Megfelelő rendszer kerülhet beépítésre.
Fehér színű prémium minőségű műanyag nyílászárók, 3 rétegű üvegezéssel, rejtett tokozású redőny előkészítéssel.
A garázsban elektromos autó töltő csatlakozás van kialakítva
A lakások kulcsrakész állapotban kerülnek átadásra az ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik. Jelenlegi készültségi fok 70%.
A burkolatokat, beltéri ajtókat és a szanitereket az új tulajdonos választhatja ki.
Az erre vonatkozó műszaki tartalmat a megtekintéskor adjuk át.
Remek közlekedés (aztóbusz Budapest és a központ között), jól ellátott környék, bevásárlási lehetőség, iskola, óvoda, bölcsőde 3-5 perc sétával elérhető.
Rendezett, kulturált városrész, aszfaltos út.
Ami még nagyon fontos segítség: CSOK és zöldhitel igénylehető!
Az egy, kettő vagy három gyermekes családoknak az államilag támogatott CSOK kedvezmény (0,6 M Ft, 2,6 M Ft, 10 M Ft, valamint illeték mentesség). Ezen felül 5 %-os áfa visszaigénylés.
Az Otthon Centrum irodáiban hitel tanácsadó segíti az igénylés teljes folyamatát, hitel felvétel esetén megkeresi az Önnek legmegfelelőbb ajánlatot a bankok kínálatából.
Vegye igénybe ingyenes szolgáltatásainkat!
Remélem felkeltettem érdeklődését.
További technikai részletekkel kapcsolatban, mint finanszírozás, műszaki tartalom, fizetési ütemezés stb. Kérem, vegye fel velem a kapcsolatot. Szívesen válaszolok az összes kérdésére.
LAKÁSOK:
1számú lakás: nettó 122,15 nm(N+3 szoba) + 13,18 nm terasz + saját kertrész
Ára: 115 M Ft
2számú lakás: nettó 91,95 nm(N+3 szoba) + 23,33 nm terasz + saját kertrész
Ára: 99,9 M Ft
3számú lakás: nettó 97,95 nm(N+2 szoba) + 19,63 nm terasz + saját kertrész
Ára: 99,9 M Ft