Eladó jó állapotú ház - Gyula
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Gyula
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:113 m2
- Telekterület:120 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1985
- Szobaszám:3 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:3 szintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Telken belül
- Víz:Telken belül
- Gáz:Telken belül
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Lakatos Henrietta
+36-(30)-729-5143
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M311608
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Ház, Gyula, Eladó jó állapotú ház - Gyula
Gyula városának csendes lakó-pihenő övezetében kínálok megvételre négylakásos sorházban egy háromszintes lakást.
Remek választás egy család részére, vagy akár otthoni munkavégzésre is. Az ingatlan kisvárosias lakóterületen, a Magyarváros település részen található.
A lakás helyiségei: földszinten egy nappali, konyha, kamra, közlekedő és WC-mosdó helyiség, és terasz,
emeleten: egy szoba, loggia, egy félszoba, közlekedő, fürdőszoba található,
a tetőtérben :egy szoba és egy háztartási helyiség került kialakításra.
Az ingatlanhoz tartozik az udvaron épült garázs, valamint egy kis előkert és gondozott hátsó udvarrész.
A sorház az 1980-as évek közepén épült, beton alappal, betonlábazattal és tégla falazattal. a tetőfedés: cserép.
Az építéskori nyílászárókat kicserelték, korszerű műanyag nyílászárók kerültek beépítésre. Az ablakokon, teraszajtókon redőny van.
Fűtése fali gázkazánnal van megoldva, hőleadás radiátorokkal.
A rezsi költség alacsony. a lakást két lakás veszi közre, a falak szigetelést kaptak.
Az ingatlan nagyon jó helyen van, jó szomszédokkal, csendes, kis forgalmú utcában, amely párhuzamos a fő úttal. a központhoz, szakorvosi rendelőhöz közel. a piac, buszállomás 1 km-en belül. a Gyulai Várfürdő 4 percre van autóval.
Ez az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik azonnal szeretnének beköltözni komoly átalakítási munkák nélkül, valamint kisebb felújítási munkával saját ízlésüknek megfelelően alakítanák ki a család otthonát kiváló környéken.
Ne maradjon le róla, és nézze meg személyesen!
A karcagi OTP Ingatlanpont és OTP Pénzügyi Pont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Ha eladná ingatlanját, hogy ezt megtudja vásárolni keressen bizalommal. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez, hiteligényléshez, CSOK-hoz (igazolások igénylése, nyomtatványok kitöltése, benyújtása stb. ). a közművek átírásában is segítséget nyújtunk. Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan vagy további kérdése lenne hívjon akár hétvégén is! ! ! ! ! ! ! ! !
Referencia szám: m311608 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Gyulai jó állapotú 3 egész és 1 fél szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Gyula oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 54000000 Ft és mivel az alapterülete 113 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 477876 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lakatos Henrietta összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Karcag Püspökladányi út 9 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

