Eladó átlagos állapotú ház - Mohács
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:2 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Mohács
- Kategória:Ház
- Alkategória:Sorház
- Alapterület:91 m2
- Telekterület:150 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1985
- Szobaszám:4
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Lovász László
+36-(70)-716-8796
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó sorházi lakás Mohácson – garázzsal és hangulatos kertkap...
Eladó sorházi lakás Mohácson – garázzsal és hangulatos kertkapcsolattal!
Mohácson kínálunk megvételre egy kétszintes, praktikus elrendezésű sorházi lakást, amely ideális választás lehet családok számára is. Az ingatlan nagy előnye, hogy az ár tartalmaz egy épületen belüli garázst is, emellett az utcafronton közös parkolási lehetőség is rendelkezésre áll.
A földszinten egy tágas nappali található közvetlen kertkapcsolattal, valamint konyha, kamra és külön wc biztosítja a kényelmes mindennapokat. Az emeleten három különálló szoba és egy fürdőszoba került kialakításra, így jól elkülönül a közösségi és a privát élettér.
A lakáshoz hangulatos belső udvar és előkert is tartozik, amely kellemes környezetet biztosít pihenéshez vagy családi kikapcsolódáshoz. Az ingatlan összközműves, fűtése pedig egyaránt megoldható gázzal vagy vízteres kandallóval, így gazdaságosan fenntartható.
Kényelmes, otthonos lakás kiváló elrendezéssel és saját garázzsal Mohácson!
Hívjon ha ingatlant elad, vagy vesz! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Mohácsi átlagos állapotú 4 szobás sorház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó sorházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Mohács oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 45000000 HUF és mivel az alapterülete 91 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 494505 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lovász László összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Mohács összes hirdetése között is.

