Eladó tanya - Kecskemét (55648436)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 28 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
79 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kecskemét
  • Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
  • Alkategória:Tanya
  • Alapterület:92 m2
  • Telekterület:8069 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Kámány Gyöngyi
Kámány Gyöngyi
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Kecskemét Katonatelep kertvárosi részén eladó jó állapotú 92 n...

Kecskemét Katonatelep kertvárosi részén eladó jó állapotú 92 nm-es tanya 2750 nm erdővel, gazdasági épülettel és 3110 nm legelővel. Az ingatlan beton alapozású, tégla falazattal, amiben 3 szoba, konyha, előszoba, fürdő, wc, kamra található.

A tanyát 2012-ben felújították, részben új tetőszerkezetet és új cserépfedést kapott, illetve kívülről hőszigetelték. Kicserélték az ablakokat hőszigetelt műanyagra, mindegyikre redőnyt és szúnyoghálót szereltek, a bejárati ajtó is korszerű műanyag. Az eredeti fából készült beltéri ajtókat megtartották. Új fürdőszoba készült, ahol a kazánt kicserélték Ariston gázkazánra. Klímával is felszerelték az ingatlant.

A közművek rendelkezésre állnak, a csatorna kivételével. a villanyhoz H tarifa is van. Kábel tv és vezetékes internet is elérhető.

Az udvaron zárt garázs és gazdasági épület van, aminek egy része alatt kb 10 nm-es száraz pince található.

A kertben nyáron a kellemes kikapcsolódást szolgálja egy 13 m3-es medence, ami vízforgatóval is el van látva.

A tanyát erdős terület veszi körbe, illetve egyik oldalról legelő, ami állattartásra, növénytermesztésre is alkalmas.

Kiváló elhelyezkedésű, fő közlekedési útvonal, iskola, óvoda néhány perc csak autóval.

Ajánlom az ingatlant azoknak, akik a nagyváros közelében szeretnének lakni és önfenntartó módon élni. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal