- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó mezőgazdasági ingatlan
- >>
- eladó mezőgazdasági ingatlan Szatymaz
- >>
Eladó tanya - Szatymaz
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 70 100 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szatymaz
- Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
- Alkategória:Tanya
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:nincs megadva
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: HZ063424

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Szatymaz, Eladó tanya - Szatymaz
Idilli tanya eladó Szatymazon – csak 15 percre Szegedtől!Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező tanya Szatymazon, csendes, biztonságos környezetben, mindössze 15 perc autóútra Szegedtől!
Az ingatlanhoz tartozik egy 2877 m²-es telek, rajta egy 170 m²-es főépülettel és egy 80 m²-es melléképülettel, amely jelenleg raktárként vagy ólként funkcionál. a melléképület egyik fele minimális felújítással akár külön lakóegységgé alakítható, így többgenerációs családok számára is ideális választás lehet.
A tanya mögött elhelyezkedő 5606 m²-es szántóföld korábban fóliás gazdálkodásra szolgált, így kiváló lehetőség saját termelés kialakítására, vagy akár őstermelőként mezőgazdasági tevékenység folytatására.
A tágas belső terek és a gondozott udvar nyugodt, vidéki életérzést nyújtanak, miközben a város könnyen és gyorsan elérhető. Tökéletes választás mindazoknak, akik szeretnék megteremteni saját gazdaságukat a város zajától távol, de mégis közel a civilizációhoz.
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget!
További információért és megtekintésért hívjon bizalommal! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

