Eladó felújítandó tanya - Szekszárd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:20 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szekszárd
- Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
- Alkategória:Tanya
- Alapterület:40 m2
- Telekterület:2169 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Fűtés:Cserépkályha
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:K
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Máté Dóra
+36-(70)-469-3581
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Szekszárdon, a Pál utcában eladó egy kiváló adottságú 40 m2-es...
Szekszárdon, a Pál utcában eladó egy kiváló adottságú 40 m2-es tanya, két egymással szemben elhelyezkedő, külön helyrajzi számon lévő területtel – csak egyben eladó!
Főbb jellemzők:
- tégla falazatú épület
- vezetékes víz bevezetve
- áram rendelkezésre áll
- már kialakított fürdőszoba
- könnyen lakhatóvá alakítható
Területek:
- Tanya körüli területe: 1098 m²
- Felépítmény nélküli telek: 1071 m² – szőlővel és gyümölcsfákkal
A környezet nyugodt, természetközeli, mégis könnyen megközelíthető.
Ideális választás lehet hétvégi birtoknak, gazdálkodásra vagy akár állandó otthon kialakítására is.
Termőföld, kifüggesztési eljárás szükséges!
Kedves Ügyfelünk, az ingatlanról videót is készítettünk. Ha ezt a hirdetést az Otthon Centrum weboldalán nézi, akkor a videóra a képek után tud kattintani. Ha egy másik weboldalon találta ezt a hirdetést, kérem nyissa meg az Otthon Centrum weboldalát, kattintson a „Regisztrációs szám keresése” menüpontra, és írja be ezt a regisztrációs számot a keresőbe: h518004. Itt meg tudja tekinteni az ingatlanról készült videót. Vagy írjon nekem, és szívesen elküldöm a videót.
Remek lehetőség Szekszárd kedvelt részén – alakítsa saját elképzeléseire! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Hasznos választás lehet számodra ez az eladó szekszárdi felújítandó tanya. Keresd a hirdetőt, és tudj meg minden lényeges részletet erről az eladó tanyáról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó tanya Szekszárd oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó tanyának az ára 8 400 000 HUF és mivel az alapterülete 40 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 210 000 HUF/m2.
Az eladó mezőgazdasági ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Máté Dóra összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Szekszárd - Kölcsey lakótelep összes hirdetése között is.

