Eladó átlagos állapotú tanya - Szekszárd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szekszárd
- Kategória:Mezőgazdasági ingatlan
- Alkategória:Tanya
- Alapterület:27 m2
- Telekterület:2262 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Fűtés:Cserépkályha
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:D
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:nincs megadva
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Pintér Dániel
+36-(70)-461-9486
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Görögszó területén tanya eladó! A megnyerő házikó téglából é...
Görögszó területén tanya eladó!
A megnyerő házikó téglából épült, belső két szintes! A déli tájolású teraszról jutunk be az alsó szintre, ahonnan létrán érjük el a beépített tetőteret. A födém masszív, betongerendás. A tető cserép héjazatú, jó állapotú! Déli tájolású fa ablakai spalettásak. Külső megközelítésű a feldolgozó és mögötte a hangulatos borospince. 2, 5 Méter hosszú, kitéglázott. A 2262 m2-es telken nem található szőlő, így csak az élvezet része marad az új tulajdonosnak. :) az épület mögött található még egy szerszámos fa bódé és egy klasszikus illemhely.
Közművekből a villany be van vezetve, 16 amper erősségű. Vezetékes vízakna a telek szélén található, innen szabadon vezethető. A telek beépíthetősége 3%-os majdnem 68 m2-re bővíthető az épület, így kényelmesen kialakítható egy fürdőszoba-wc. Egy kerekes kút is található a telken. Több, mint 5 aranykoronás a terület kifüggesztést igényel!
Megközelítése az utolsó - nagyjából 200 méteres, murvás szakaszt kivéve - betonozott úton lehetséges!
Nagyon csendes, nyugodt a terület, kevés a szomszéd. Sok parkolóhely áll rendelkezésre! Emiatt kifejezetten ajánlom akár több családnak, baráti társaságoknak egy pihenő-park kialakítására, játszótérrel, sütögetővel, minden földi jóval! Persze, ha egymagad látsz benne fantáziát akkor is hívj nyugodtan! :) Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Hasznos választás lehet számodra ez az eladó szekszárdi átlagos állapotú tanya. Keresd a hirdetőt, és tudj meg minden lényeges részletet erről az eladó tanyáról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó tanya Szekszárd oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó tanyának az ára 9 500 000 HUF és mivel az alapterülete 27 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 351 852 HUF/m2.
Az eladó mezőgazdasági ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pintér Dániel összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Szekszárd - Széchenyi utca összes hirdetése között is.

