Eladó újszerű állapotú lakás - Baja
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:82 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Baja
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:62 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Geotermikus
- Bútorozottság:Részben bútorozott
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:NY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Rezsi:12 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Jánosi Brigitta
+36-(70)-604-0740
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Baja frekventált alvégi részén eladó egy újszerű kétszobás tég...
Bács-Kiskun megye Baja frekventált alvégi részén eladó egy újszerű, kétszobás téglalakás, mely a modern életstílus tökéletes példája. Az ingatlan 2024-ben épült, így Ön az új otthonában friss és korszerű környezetben élhet. a lakás 62 négyzetméteren kínál kényelmes életteret, amelyben egy amerikai-konyhás nappali és két hálószoba, fürdőszoba, wc, előszoba, kamra található. a földszinti lakáshoz tartozik egy saját 100nm -es kis udvar, így ideális választás lehet akár fiatal párok vagy kisgyerekes családok számára. Az udvar a nappaliból és az egyik hálóból is megközelíthető.
A lakás nyugati tájolásának köszönhetően a természetes fény bőségesen árad a helyiségekbe, emellett a geotermikus hűtés-fűtés rendszer és a saját klíma biztosítja az optimális komfortérzetet minden évszakban. Az ingatlan összkomfortos, minden szükséges kényelmi funkcióval rendelkezik. Modern konyhabútor, beépített szekrények, világos terek állnak az új tulajdonos rendelkezésére. a garázsban történő parkolás pedig nagyban megkönnyíti a mindennapokat. Bővebb információkért kérem, keressen telefonon! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó bajai újszerű állapotú 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Baja oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 87 000 000 HUF és mivel az alapterülete 62 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 403 226 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Jánosi Brigitta összes hirdetése között, vagy akár a/az Bázis IngatlanCentrum összes hirdetése között is.

