Eladó új építésű lakás - Balatonudvari (83373939)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotó hirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotó hirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
73 900 000 HUF árfigyelő beállítása

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Balatonudvari
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:53 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Varró Gábor
Varró Gábor
+36-(70)-388-5131
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Projekt bemutatása Balatonudvari-Fövenyes kiváló, pihenésre a...


Projekt bemutatása

Balatonudvari-Fövenyes kiváló, pihenésre alkalmas település, nagy és kényelmes strandja vonzó az ott élők és nyaralótulajdonosok körében.
Balatonfüredtől alig 10 perc autóútra eladó új építésű lakásokat kínálunk itt Fövenyesen megvételre.
Egy teljesen új telekalakítású, kiváló helyen és kiváló áron épülő lakóparkban első ütemben 37 négyzetmétertől 70 négyzetméterig épülnek lakások, a földszinti lakások saját kertrésszel.
A településrész nagyon kedvelt állandó lakhatásra is, hiszen a város közelsége, a szomszédos települések szolgáltatása mind-mind kiválóan élhetővé teszi.
A lakások már foglalhatók, a beruházás indul, így amennyiben szeretne vásárolni ezekből az épülő lakásokból, kérem, keressen, hogy azonnal tudjam is a helyet mutatni, a részleteket tudjuk megbeszélni. a lakásokhoz tároló 900eft-tól, parkoló 1. 490Eft –tól vásárolható!
A lakások főbb jellemzője, hogy hőszivattyús-hűtés fűtéssel, 20 cm-es vastag hőszigeteléssel, hagyományos tégla-vasbeton épületszerkezettel, és minden lakáshoz választható nagyméretű tárolóval épülnek. Majd.
Opcionálisan, felár ellenében ha Ön szeretné, akkor Wifi-s termosztát a fűtéshez, Wifis-s fan-coil beltéri egység, kád helyett zuhanyzó, valamint az erkély ajtó nyíló helyett toló ajtó rendelhető.
És ami nagyon fontos Önnek mint vásárlónak, építtető az árat garantálja!

Kérje írásos egyedi ajánlatunkat.
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal