Eladó szerkezetkész lakás Bátonyterenye
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | ||
| 11 700 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Bátonyterenye
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:68 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:nincs megadva
- Állapot:Szerkezetkész
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:10 000 Ft
- Üzenetküldés
- Hívás

Szabóné Juhász Anna
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Kiváló befektetés Bátonyterenyén!
Fedezze fel Bátonyterenye Nagybátonyban található új lehetőségét! a környék egyik legfrekventáltabb részén, a Liget úton, parkkal körbevéve helyezkedik el a tégla építésű társasház, amiben eladóvá vált a szerkezetkész 68 négyzetméter alapterülettel rendelkező 3. emeleti, tetőtéri lakás. Tulajdoni lap szerint két szobás, de egyenlőre nincsenek benne falak így szabadon alakítható a tér. a tetőszerkezet felette teljesen új, szigetelt, a nyílászárók műanyagok. a lakás melletti közös tároló és pince helyiség is része a vételárnak.A lakás külső állapota jó, a lépcsőház rendezett, műanyag nyílászárós, a szomszédok barátságosak, az emeleten egy másik lakás van, ami szintén üres.
Az irányár 11 700 000 Ft, ami figyelembe véve a lokációt és az ingatlan állapotát, kedvező befektetési lehetőséget jelent.
Ne hagyja ki ezt a remek ajánlatot, és vegye birtokba álmai otthonát Bátonyterenyén! Érdeklődjön még ma, hogy megtekinthesse ezt a különleges ingatlant! FIX 3% lakáshitelre megvehető

