Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest I. kerület (91542346)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest I. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:107 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:3
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Garázs (megvásárolható)
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Panorámás
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kovács Ibolya
Kovács Ibolya
+36-(70)-456-1022
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Tégla lakás, Budapest 1. kerület, Naphegy, 107nm, 209000...


Budai várra, mátyás templomra PANORÁMÁS!

Eladó exkluzív belső kétszintes lakás a Naphegyen Budapest i. kerületében, a patinás Naphegyen kínálunk eladásra egy 107 m² hasznos alapterületű, belső kétszintes, kifinomult eleganciát sugárzó otthont.

Az ingatlan a társasház harmadik emeletén található, amelynek felső szintjét 2004-ben építették rá az eredeti épületre.
Az alsó szinten tágas, amerikai konyhás nappali fogadja a látogatókat, amelyhez fürdőszoba, gardrób és háztartási helyiség is tartozik.

A felső szintre vezető stílusos csigalépcső a nagyméretű hálószobához vezet, amely közvetlen kapcsolatban áll a lenyűgöző, 32 m²-es panorámás terasszal.

Az ingatlan kelet-nyugati tájolásának köszönhetően egész nap világos és napfényes.

A lakás számos prémium minőségű felszereltséggel rendelkezik, többek között:
Légkondicionáló minden szobában
BOSE 7. 1 Hangrendszer, projektor és vetítővászon a tökéletes audiovizuális élményért
Teppanyaki grill és mosogatógép a konyhában
Biztonsági kamera és külön mosókonyha a maximális kényelem érdekében
Gardróbszoba az emeleten
A fűtésről egy 4 éves Vaillant kazán gondoskodik.
Az elektromos hálózat és a világítás korszerűsítése 2016-ban történt meg.

A szemben lévő épületben egy dupla garázs is rendelkezésre áll, amely további 40 millió forintért megvásárolható.

Amennyiben egy exkluzív, különleges otthont keres Budapest egyik legjobb lokációjában, ez a lakás ideális választás lehet!

Ez az ingatlan kiváló befektetési lehetőség is!
Hosszútávra bérlővel is átvehető! 650E Ft/hó Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest I. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest I. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 209000000 Ft és mivel az alapterülete 107 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1953271 HUF/m2.

Az eladó lakás menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács Ibolya összes hirdetése között, vagy akár a/az IBRED INGATLAN - A budai hegyvidék ingatlanközvetítője 1992 óta összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal