Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest II. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest II. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:47 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Félemelet
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Egyéb
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:E
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:15 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
II. kerület Szász Károly utcában eladó egy teljesen felújított lakás!
Az épület kívülről nagyon szép és gondozott. Látszik, hogy a lakók odafigyelnek a környezetükre.
A lépcsőház körfolyosós.
Bejárati ajtó, egy igen masszív biztonsági ajtó. Szobák elhelyezkedését megtekintheti a mellékelt alaprajzon.
A teljesen felújított alatt, a teljesent értem. Vezetékek, strangok, csövek, konyhabútor, berendezés minden ki lett cserélve, vadonatúj.
Közös költség 15. 000. -Ft.
Hűtés/fűtésről a klímák gondoskodnak.
Remek fekvése miatt, minden egy karnyújtásnyira van. Két perces sétával, fel is szállhatunk a villamosra, ami percek alatt bevisz a Nyugatihoz. De kis sétával, akár a Millenáris parkhoz is eljuthatunk vagy akár az esti Duna parti sétánkat is megejthetjük.
Kiemelném a Fény utcai zöldségpiacot, ahol mindig minden friss és világbajnok lángosozó van a másodikon :)
Mindent összevetve, Önnek nem kell bajlódni a lakás felújításával, itt már minden készen áll a beköltözésre!
Várom a hívását!
Jelige:
Megnézni és megszeretni.
Megvenni és beköltözni :)
Az OTP Bank kedvezményes lakáshitelével segítjük a vásárlását, egyedi kamatfeltételekkel és díjmentes ügyintézéssel.
Amennyiben a lakás felkeltette érdeklődését és szívesen megnézné, akkor hívjon bizalommal, akár hétvégén is!
Tekintse meg a videó bemutatást is: https://youtube. Com/shorts/cim3v7duCpQ Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 89900000 Ft és mivel az alapterülete 47 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1912766 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ördög Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest VIII. kerület József körút 72 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

