Eladó lakás - Budapest II. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest II. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:70 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3 + 1 fél
- Állapot:nincs megadva
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:Kertre néző
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:21 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Németi-Loósz Henriett
+36-(70)-412-5641
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Ha olyan otthont keresel, ahol a modern elegancia találkozik a...
Ha olyan otthont keresel, ahol a modern elegancia találkozik a budai zöldövezet nyugalmával, ezt a lakást látnod kell. Az ingatlan az első emeleten található, és minden ablaka, valamint az erkélye is a ház gondozott, fás belső kertjére néz.
Miért fogsz beleszeretni?
Tökéletes elosztás: Tágas amerikai konyhás nappali + 2 külön hálószoba.
Mester hálószoba (Master Bedroom): Saját, privát zuhanyzós fürdővel és gardróbbal a maximális kényelemért.
Rugalmas terek: a második hálószoba beépített szekrénnyel ideális gyerekszobának, vendégszobának vagy csendes home office-nak.
Dupla komfort: Két fürdőszoba szolgálja a lakók kényelmét.
Abszolút csend: a város lüktetése karnyújtásnyira, belül mégis csak a madárcsicsergést hallani.
Műszaki és esztétikai tartalom:
A felújítás során nem kötöttünk kompromisszumot. Prémium anyaghasználat, kifinomult textúrák és értékálló megoldások jellemzik az egész lakást. Csak be kell költöznöd! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi 3 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 159990000 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2285571 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Németi-Loósz Henriett összes hirdetése között, vagy akár a/az rockhome5kerulet összes hirdetése között is.

