Eladó jó állapotú lakás - Budapest II. kerület (58333477)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:48 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:7
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Jordáki Bence
Jordáki Bence
+36-(20)-525-1530
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK038827
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 2. ker.


Budapest II. kerületében, a Hárshegyi úton, az Europa Residence apartmanházban kínálunk megvételre egy 48 m²-es, 2 szobás lakást a 7. emeleten, lenyűgöző budai panorámával.

Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a kivételes elhelyezkedés és a csodálatos kilátás: a lakásból és az ablakokon keresztül a budai hegyek látványa tárul elénk, amely minden napszakban különleges hangulatot biztosít. a délnyugati tájolásnak köszönhetően a lakás világos, napfényes, kellemes életteret kínál.

Az elrendezés praktikus és jól kihasználható: nappali, külön hálószoba, konyha, fürdőszoba WC-vel és közlekedő helyiségek alkotják az ingatlant. a terek kényelmesen berendezhetők, így ideális választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

Az épület 1982-ben épült, 14 szintes, folyamatosan karbantartott társasház, amelyben két lift működik. a lakók kényelmét a földszinten kialakított társalgó, valamint a 24 órás portaszolgálat biztosítja, amely a biztonságérzetet is jelentősen növeli.

A lakás fűtéséről és hűtéséről fan-coil rendszer gondoskodik, amely egész évben kellemes hőmérsékletet biztosít. Az épület körül zárt udvarban autóbeállási lehetőség is rendelkezésre áll.

A környék nyugodt, zöldövezeti, ugyanakkor jól megközelíthető: a közelben található buszmegállókból (22, 22a, 222, valamint éjszakai járatok) a Széll Kálmán tér mintegy 15 perc alatt elérhető.

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik természetközeli, mégis jól megközelíthető környezetben keresnek világos, panorámás otthont, illetve befektetési céllal is kiváló lehetőséget kínál.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérem keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 69990000 Ft és mivel az alapterülete 48 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1458125 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Jordáki Bence összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Budafok - Városközpont összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal