Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest II. kerület (64426255)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:78 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:A
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Molnár Ildikó
Molnár Ildikó
+36-(30)-606-2866
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK023345
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 2. ker.


Zöld környezetre, nyugalomra és jó elhelyezkedésre vágysz? Megtaláltad.

Eladásra kínálok egy világos, kertre néző, erkélyes lakást a Budapest II. kerület egyik kedvelt részén, a Tárogató út közelében.

A lakás egy gondozott, zárt, parkosított lakóparkban található, ahol elektromos kapun keresztül juthatsz be. a belső kert igazi érték: nagy zöldfelület, játszótér a gyerekeknek, nyugodt, családbarát környezet.

Lakás főbb adatai:
- 78 m², 1. emelet
- 3 szoba + konyha-étkező
- erkély, kertre néző kilátással
- külön gardrób
- 4 m²-es saját, zárható tároló (az ár része)

Az ingatlan közepes állapotú, így igény szerint tovább korszerűsíthető, új tulajdonosa saját elképzelései szerint formálhatja. a lakás műanyag nyílászárókkal rendelkezik, a fűtésről és a meleg vízről pedig két külön kazán gondoskodik: az egyik a fűtést biztosítja, míg a másik – amely szinte új és még nem volt használva – a meleg víz ellátásáért felel.

A környezet csendes és nyugodt, barátságos lakóközösséggel, ami ideális választás családok számára. a mindennapi élethez szükséges intézmények – iskola, óvoda és buszmegálló – könnyen elérhetők a közelben, míg autóval mindössze néhány perc alatt megközelíthető a Budagyöngye Bevásárlóközpont is.

Parkolás: az utcán ingyenes
Igény esetén kertben belüli parkolás lehetősége (egyeztetés alapján)

Azonnal birtokba vehető – nem kell hónapokat várnod

Ez a lakás ideális választás, ha zöld környezetben, mégis kiváló elhelyezkedéssel keresel otthont – akár családnak, akár befektetésnek.

Ha szeretnéd megnézni, hívj bizalommal – szívesen megmutatom!
Érdeklődni: 06 30 606 2866
Ref. : Lk023345 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 134900000 Ft és mivel az alapterülete 78 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1729487 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Molnár Ildikó összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Béke tér összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal