Eladó lakás - Budapest II. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest II. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:130 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Csatorna:Van
- Közös költség:56 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Takács Claudia
+36-(70)-467-6681
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
A budai oldal egyik legkarakteresebb, sétálóutcás részén, a Fr...
A budai oldal egyik legkarakteresebb, sétálóutcás részén, a Frankel Leó úton kínálunk megvételre egy különleges adottságú, jelenleg nyers állapotú padlásteret.
Az ingatlan a társasház IV. emeletén helyezkedik el, nettó 117 m², bruttó kb. 130 M² alapterülettel rendelkezik, és kivételes lehetőséget kínál egy egyedi tetőtéri lakás kialakítására.
A jelenlegi szerkezeti állapot jól láthatóan teljes körű befejezést igényel. a tetőtér beépítése, műszaki kialakítása, gépészet, nyílászárók, belsőépítészet és a teraszok megvalósítása már az új tulajdonos feladata lesz.
A várható további beruházási költség előreláthatóan minimum 120–150 millió Ft, a választott műszaki és esztétikai színvonaltól függően.
Az ingatlan egyik legnagyobb értéke, hogy:
két külön tetőterasz alakítható ki,
különleges budai tetőtéri hangulat teremthető,
valamint társasházi és műszaki adottságai alapján lift kiépítésére is van lehetőség a házban.
Ez nem egy „kulcsrakész lakás”, hanem egy ritka budai fejlesztési alapanyag azok számára, akik saját elképzelésük szerint szeretnének prémium tetőtéri otthont létrehozni Budapest egyik legkeresettebb környékén.
Ideális:
saját célú prémium otthonnak,
értéknövelő fejlesztésnek,
vagy hosszú távú befektetésnek. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi 5 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 59900000 Ft és mivel az alapterülete 130 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 460769 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Takács Claudia összes hirdetése között, vagy akár a/az Rock Home V. kerület összes hirdetése között is.