Eladó új építésű lakás - Budapest II. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest II. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:33 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:Van
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Hőszivattyús
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:5 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
***Egyedi lehetőség a II. kerület szívében - új építésű lakás hatalmas terasszal és AUTÓBEÁLLÓVAL***
A II. kerület egyik legkeresettebb részén, a Szépvölgyi út felett, csendes, zöldövezeti környezetben, mégis kiváló közlekedéssel kínálunk eladásra egy valóban ritkaságszámba menő új építésű lakást! a lakás a földszínten található 33nm -es 1 szobás 20nm -es terasszal. KIs átalakítással 1+1 szobássá alakítható.
Prémium kivitelezés és felszereltség:
H tarifás hőszivattyús mennyezet fűtés-hűtés.
Beépített, gépesített konyha.
Saját víz- és villanyóra.
Riasztórendszer,
modern, energiahatékony kialakítás.
Lokáció - ami eladja magát:
Kolosy tér pár perc sétával elérhető.
Kiváló közösségi közlekedés: fonódó villamos, 9-es busz
Rózsadomb Center, Rózsakert Bevásárlóközpont, sportközpontok, éttermek, iskolák, gyógyszertár, minden karnyújtásnyira
Kirándulási lehetőségek a közeli erdőkben és barlangokban
Miért különleges?
A környéken alig akad új építésű projekt, pláne ekkora terasszal vagy saját kerttel rendelkező lakás! a kis lakásszámú ház, az egyedi elrendezés és a kiváló lokáció ritka kombináció. Ideális saját otthonnak, irodának vagy befektetésnek is - a bérbeadhatósága kiemelkedő!
Gépkocsibeálló az árban!
További lakások is elérhetők!
Akár kertkapcsolatos, teraszos vagy nagyobb méretű egységek is - sőt, egybenyitható szomszédos lakásokkal is rugalmasan alakítható!
Ne maradjon le!
Megtekintés kizárólag előre egyeztetett időpontban, a nagy érdeklődésre való tekintettel!
Keressen bizalommal a részletekért és a még elérhető lakások listájáért!
Antal Enikő
+36/20-371-2105 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi új építésű 1 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 77 900 000 HUF és mivel az alapterülete 33 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2 360 606 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Antal Enikő összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest I. kerület Krisztina körút 32 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

