Eladó új építésű lakás - Budapest II. kerület (94379197)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:75 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Dupla komfortos
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:Nincs
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban (fizetős)
Meczner Judit
+36-(70)-397-6824
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Tégla lakás, Budapest 2. kerület, Törökvész, 75nm, 32000...

Budapest 2. kerületében, Pasaréti tér felett keresi első tulajdonosát, egy 2026-ban átadott új építésü 5 lakásos társasház 75 nm -es földszinti luxus lakása. 32 Nm-es amerikai konyhás nappalija, és 2 hálószobája teraszkapcsolatos, mely kizárólagosan saját használatú kertrészhez csatlakozik. a 41 nm -es teraszon egy jakuzzi került kiépítésre. Fürdőszobája kádas-zuhanyzós, egy önálló kézmosós vendég wc is helyet kapott.
A fűtés-hűtést talajszondás hőszivattyús hűtő-fűtő rendszerrrel és a mennyezeti hőleadókkal oldotta meg az építtető, a lakásokba mesterséges szellőztetőrendszer került kiépítésre. Az okosotthon megoldásnak köszönhetően távolról vezérelhetők az aluminium zsaluziák, melyek időjárástól függően automatikusan árnyékolják a lakást. a lakáshoz a ház alatti teremgarázsban, egy önálló tároló, és két nagyméretű parkolóhely (a lakás mérőórájához kapcsolt önálló eletromos töltővel) tartozik, ezek megvásárlása kötelező, bruttó ára: 45, 7 mFt. Az ingatlant egy szépen parkosított kert veszi körül. Megtekintése előzetes egyeztetés után rugalmasan megoldható. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi új építésű 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 320000000 Ft és mivel az alapterülete 75 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 4266667 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Meczner Judit összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal