- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó lakás
- >>
- eladó lakás Budapest III. kerület
- >>
Eladó jó állapotú lakás - Budapest III. kerület
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 94 800 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest III. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:59 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:Van
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:11 000 Ft
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: M314973

Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Kertre néző, teraszos lakás autóbeállóval és garázzsal, gyönyörű KÖRNYEZETBEN!Budapest III. kerületében, a Rómaifürdőn kínálok megvételre egy felújított, teraszos, 59 nm-es, 2+1 félszobás szuper lakást!
Az ingatlant a tulajdonos egy évre visszabérli, csak így eladó!
A lakás egy jó állapotú, folyamatosan karbantartott, 6 lakásos társasház félemeletén helyezkedik el. a gondozott kertben kiépítettek egy homokozót, és nyaranta grillezni is lehet.
Az ingatlan ablakai a kertre néznek, ahogy a 4 nm-es terasz is. Az ingatlant teljes körűen felújították, a fűtése gáz cirkóval megoldott, a konyha és a nappali egy részén padlófűtéssel. Egy légkondicionáló is beszerelésre került.
Az elrendezése nagyon jó, nappali, 2 hálószoba, étkező-konyha, egy kádas fürdőszoba és egy külön wc található benne.
Tartozik hozzá egy 16 nm-es garázs, egy 11 nm-es tároló, és egy udvari beálló! Kötelezően megvásárolandók 15. 000. 000 Ft-ért!
A környéken minden megtalálható, a közlekedés is kiváló. a Duna part 15 perc, a Rómaifürdő HÉV-megálló 5 perc, a Római Strandfürdő szintén 5 perc séta távolságra van, ahogy a bevásárlási lehetőségek (cba, Csillag Center, Spar), óvoda, iskola is közel vannak.
Ajánlom befektetésre, és lakhatásra egyaránt!
Ha egy szép környezetben, a természethez közel, mégis jól megközelíthető helyen szeretne élni, ne szalassza el. Érdemes megnézni!
További információért, várom hívását!
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll eladóik és vevőik rendelkezésére!
Referencia szám: m314973 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


