Eladó jó állapotú lakás - Budapest IV. kerület (43975352)
+ 6 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó jó állapotú lakás Budapest IV. kerület

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
63 500 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest IV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:43 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:4 szintes
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:K
  • Kilátás:Udvari
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
IL Quarto Studio Kft.
IL Quarto Studio Kft.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelébe...

Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, kiváló közlekedés mellett eladásra kínálunk egy jó állapotú, 43 nm-es, 1+1 félszobás elosztású, azonnal birtokbavehető téglalakás.

A zárt lépcsőházzal rendelkező, 16 lakásos társasházban megtörtént a bejárati kapu és a postaládák cseréje.

A lakás 1/1-es tulajdonban van, per-teher és igénymentes. Közös költsége: 18. 000. - Ft/hó.

Az ingatlan 2024-ben felújításokon esett át, melynek keretein belül megtörtént a teljes víz és villanyhálózat korszerűsítése. Új több ponton záródó biztonsági bejárati ajtót és modern beltériajtókat építettek be. Fa keretes ablakait újra mázolták, valamint a zárak cseréje is megtörtént. a szobákban laminált padlót helyeztek le, a többi helyiséget járólappal burkolták. Fűtéséről mika kazán, a melegvíz ellátásáról pedig Ariston márkájú villanybojler gondoskodik.

A közelben megtalálható a 147-es, 196-os, 204-es, 104-es busz megállója. Újpest-központ és az M3-as metróállomás busszal 5 perc alatt elérhető. a belváros tömegközlekedéssel és autóval egyaránt rövid időn belül megközelíthető.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. a részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.

Bankfüggetlen hiteltanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.

A közvetítés vevőink részére díjmentes! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal