Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest IX. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest IX. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:50 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:5
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:26 500 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
A Ferenc körút egyik legkeresettebb szakaszán, a Mester utca közvetlen közelében kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 50 négyzetméteres, tehermentes lakást egy liftes társasház ötödik emeletén. Az ingatlan elhelyezkedése ideális mind saját otthonnak, mind befektetésnek, hiszen a környék infrastruktúrája kiemelkedő, a Budapest 4-6-os villamos megállója mindössze egy perc sétára található.
A lakás belső kialakítása átgondolt és élhető: világos nappali, külön nyíló hálószoba, tágas konyha-étkező, előszoba, valamint sarokkádas fürdőszoba biztosítja a kényelmet. a modern életvitelhez igazodva az ingatlan fűtését és hűtését nagy teljesítményű, energiatakarékos hűtő-fűtő klíma biztosítja, amely egész évben optimális hőmérsékletet garantál- a gáz továbbra is be van kötve a lakásba, amennyiben szeretne valaki visszaállni a gáz alapú fűtésre-. a melegvíz-ellátásról megbízható villanybojler gondoskodik, míg a konyhában gáztűzhely és elektromos sütő szolgálja a főzés szerelmeseit.
Az ingatlan fenntartása kedvező, az elektromos rendszernek köszönhetően alacsony rezsivel üzemeltethető. Elhelyezkedése különösen vonzó a bérbeadás szempontjából is, hiszen a közelben található a Semmelweis Egyetem, a Budapesti Corvinus Egyetem és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, így a lakás folyamatosan, stabil kereslet mellett hasznosítható.
Az ingatlan rendezett állapotú, azonnal birtokba vehető, így akár saját célra, akár befektetésként is gyorsan hasznosítható egy kiváló lokációban elhelyezkedő, értékálló lakás formájában.
Referencia szám: m327534 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest IX. kerületi átlagos állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest IX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 74900000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1498000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Papp-Horváth Katalin összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest I. kerület Krisztina körút 32 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

