Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest IX. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest IX. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:51 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:Udvari
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Kinizsi utca – ilyen lakásból nincs sok a belvárosban Van az ...
Kinizsi utca – ilyen lakásból nincs sok a belvárosban
Van az a típusú lakás, ahol érzed, hogy nem gyors felújítás volt, hanem átgondolt döntések sorozata.
Ez ilyen.
A Kinizsi utcában, a Ráday utca pár lépésére, a ház legfelső szintjén található ez az 51 m²-es, amerikai konyhás nappali + hálószobás otthon. Lift nincs – cserébe nincs felső szomszéd sem. És ez a belvárosban többet számít, mint hinnéd.
Belső udvari fekvésű, így amikor hazajössz, nem a környék zaja fogad, hanem nyugalom. a több mint 3 méteres belmagasság pedig ad egy olyan levegősséget, amitől nem érzed kicsinek a teret.
A lakás belsőépítész által megtervezett.
Nem hivalkodó, nem túldíszített – hanem arányos, tiszta, élhető. Olyan, ami nem fáraszt, hanem működik.
Műszakilag rendben van
Padlófűtés.
Hűtő-fűtő klíma.
Gáz nincs – korszerű elektromos rendszer.
WiFi-ről vezérelhető fűtés, klíma, bojler, redőnyök.
A konyha gépesített (Whirlpool), a lámpák és a beépített bútorok a vételár részét képezik. Ha valaki saját stílust szeretne, bútorozatlanul is kérheti.
Közös költség 11 000 Ft, a rezsi átlagosan kb. 15 000 Ft – ez a belvárosban kifejezetten barátságos.
Kinek való?
Fiatal párnak első közös otthonnak.
Vagy olyan szülőnek, aki nem albérletet fizetne évekig, hanem értéket vesz a gyermekének.
Ez nem befektetői matek-szöveg.
Ez egy jól megcsinált, belvárosi lakás, ami hosszú távon is vállalható. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest IX. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest IX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 93900000 Ft és mivel az alapterülete 51 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1841176 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kosa János összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XVIII. kerület - Kisfaludy út összes hirdetése között is.

