Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest V. kerület (53359673)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
299 000 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest V. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:84 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Hőszivattyús
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Kuti-Valykó Kornélia
Kuti-Valykó Kornélia
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK086671
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 5. ker.

Parlament mellett varázslatos dunai panorámával rendelkező erkélyes magas emeleti luxus LAKÁS!
Duna-parti hangulat, fantasztikus budapesti panoráma, történelmi házak, galériák, illatozó pékségek és otthonos kis üzletek. Lipótváros jellemzői mindezek, amelyeket csak olvasva is már ide vágyunk. Nap mint nap élvezhetjük a belváros közelségét, a praktikumot, mindamellett, hogy az eladásra kínált ingatlan magas emeletének és elhelyezkedésének köszönhetően nyugalmat nyújt. a lakás alap adottságai megihlették a kivitelezőt, aki mindezt tökéletesen kihasználva, egy csodás otthont álmodott meg. a felhasznált alapanyagok, burkolatok mind ezt igazolják vissza, amelyek már belépéskor magával ragadnak. Kiváló alaprajz jellemzi, ahol a konyha-nappali-étkező élettér elegánsan különül el a hálószoba-gardrób-fürdőszoba részlegtől. a konyhában modern aeg gépekkel felszerelt konyhánk van, a burkolatok és falakon látható színek tervezetten harmonizálnak.
Gépészetileg legmodernebb technológia mennyezeti hűtő-fűtő rendszer adja a komfortot télen-nyáron, amelyet redőnyök egészítenek ki igény esetén. a háztartási helyiség külön található, jól szeparáltan és a teljes területet egy hálószoba és vendég mosdó teszi teljessé.
Az ingatlanhoz kapcsolódó teraszról elvehetetlen, csodás tér és panoráma tárul elénk, a budai hegyekkel ölelt Dunát és a Parlamentet láthatjuk. Tökéletes helyszíne napunk zárásának.
Irányár: 299 000 000 Ft
Méret: lakás 81 nm és erkély
További információk és megtekintés kapcsán kérem keressen bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal. Eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása. Hitel és CSOK ügyintézés garantáltan a leggyorsabban, a legjobb feltételekkel. Személyre szabott ingyenes pénzügyi tanácsadás biztosításokkal és befektetésekkel kapcsolatban.

299000000 Ft
Várom megtisztelő hívását!
Legeza Kornélia
0630/920-3745
legeza. Kornelia@dh. Hu

Referencia szám: lk086671-ml Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal