Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest V. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:85 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest V. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:183 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:K
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Budapesti 5 szobás lakás Lipótvárosban - nagycsaládosok, befek...
Budapesti 5 szobás lakás Lipótvárosban - nagycsaládosok, befektetők, figyelem!
Szuper nagypolgári, sokszobás eladó lakást ajánlok most, mely remek otthont és lehetőséget kínál új tulajdonosainak.
Az ingatlan központi elhelyezkedése miatt ideális választás lehet mind azoknak, akik a belvárosi pezsgést keresik, a jó lokációt, kiváló közlekedést és a környék rengeteg lehetőségét.
A lakás: 183 nm -5 szoba
első emelet, lift van
gáz cirkó fűtés, légkondi
állapota jó-átlagos
külön konyha, hatalmas külön ebédlő vagy előtér
egy vagy két nappali igénytől függően
2 bejárat -két lakássá osztható
2 fürdőszoba, 2 wc
kamra, külön gardrób szoba
erkély -kilépős 1 nm
rengeteg ablak-nagyon tágas és világos
nagy belmagasság, sok hatalmas ablak ( körútra és kis utcákra is néz! )
Ház:
remek állapotban
1890-ben épült
van lift
szép állapotú lépcsőház
A környék adottságai szintén kiválóak, közel találhatóak az üzletek, éttermek, kávézók és a tömegközlekedési lehetőségek is könnyen elérhetőek. Az ingatlan közvetlen közelében található a metró, valamint több busz- és villamosvonal is.
Ez egy ritka alkalom a szuverén vízió megvalósításához! Gyere, töltsd fel Te ezt az üres kelyhet a Te saját elképzeléseiddel, és lásd, ahogy terveid az üres vászonról, valódi lélegző élettel teli térré alakulnak!
7791_520_741_289471_814 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest V. kerületi átlagos állapotú 5 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest V. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 248 000 000 HUF és mivel az alapterülete 183 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 355 191 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fazekas Nóra összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum IX. kerület - Ferenc körút összes hirdetése között is.

