megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:10 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:39 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Közepes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:32 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Takács Zsuzsanna
Takács Zsuzsanna
+36-(30)-495-3819
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M331872
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Budapest 7. ker.


Eladó kiváló befektetés a VII. kerület szívében - Wesselényi utcában!
Budapest turisták által egyik legkeresettebb városrészében, a VII. kerületi Wesselényi utcában, az Erzsébet körút közvetlen közelében, a gyönyörű fákkal és bokrokkal parkosított Almássy tér szomszédságában kínálunk megvételre egy 42 m2-es (tulajdoni lapon 39 m2), földszinti, belső udvarra néző, csendes és nyugodt 1 szoba + konyha-nappalis lakást.
Az ingatlan jelenleg is eredményesen működő rövid távú szálláshelyként üzemel, így kiváló befektetési lehetőség, amely akár azonnal, a jelenlegi formájában is tovább üzemeltethető.
A lakás egyik legnagyobb értéke a közel 4 méteres belmagasság, amelyet egy elegáns, hangulatos boltíves mennyezeti kialakítás tesz még különlegesebbé. Ennek köszönhetően az ingatlan kiválóan alkalmas galéria kialakítására, amellyel jelentősen növelhető a hasznos lakótér, ezáltal pedig az ingatlan komfortja és piaci értéke is.
A ház tetőszerkezete és villanyhálózata a közelmúltban teljesen megújult, ami jelentős értéknövelő tényező és komoly megtakarítást jelent a leendő tulajdonos számára.
A lokáció kivételes: az ingatlantól néhány perc sétára található gyógyszertár, üzletek, éttermek, kávézók, bárok, színházak és minden olyan szolgáltatás, amely a belvárosi élet kényelmét biztosítja. A körút pezsgő hangulata szó szerint karnyújtásnyira van, miközben a lakás a belső udvarnak köszönhetően csendes és nyugodt otthont kínál.
A biztonságról kamerarendszer, valamint az ajtókon és ablakokon elhelyezett biztonsági rácsok gondoskodnak.
Ez az ingatlan ideális választás befektetők számára rövid vagy hosszú távú kiadásra, első lakást keresőknek, valamint mindazoknak, akik a belváros központi elhelyezkedését szeretnék élvezni kompromisszumok nélkül.
Központi elhelyezkedés, csendes környezet, kiváló befektetési lehetőség - ritka kombináció Budapest egyik legnépszerűbb városrészében.
Amennyiben szeretné személyesen is megtekinteni ezt a sok lehetőséget rejtő ingatlant, várom megtisztelő hívását!
M331872
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Referencia szám: m331872-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi átlagos állapotú 1 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 64 500 000 HUF és mivel az alapterülete 39 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 653 846 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Takács Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest XIII. kerület Lehel utca 50 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal