Eladó jó állapotú lakás - Budapest VII. kerület (23658899)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:84 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
Lutter Liza
+36-(70)-412-3491
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Budapest VII. kerületének egyik legnépszerűbb és legpezs...

Eladó Budapest VII. kerületének egyik legnépszerűbb és legpezsgőbb részén, Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában egy 84 nm -es, nappali + 2 hálószobás, felújított lakás klasszikus polgári társasházban.

Az ingatlan azonnal költözhető, tehermentes, ráadásul megfelel az otthon start hitelprogram feltételeinek is!

Befektetés szempontjából is remek lehetőség, hiszen az elrendezésének és méretének köszönhetően akár 2 külön lakás is könnyedén kialakítható belőle.

Az elmúlt évben teljes körű felújításon esett át, így egy műszakilag és esztétikailag is igényes otthon várja új tulajdonosát. a villany- és vízvezeték hálózat teljes cseréje megtörtént, új burkolatok kerültek beépítésre, a parketta frissen csiszolt és lakkozott, a teljes lakás frissen festett.

A tágas nappali igazi nagypolgári hangulatot ad a lakásnak, tökéletes tér baráti összejövetelekhez vagy akár otthoni pihenéshez. a nagyobb hálószoba dupla szárnyú ajtón keresztül nyílik a nappaliból, amely még elegánsabbá teszi az összhatást.

A modern beépített konyhabútor elektromos sütővel és gáz főzőlappal felszerelt, a felújított fürdőszobában walk-in zuhanyzó, törölközőszárító, fürdőszobabútor és mosógép-kiállás is kialakításra került.

Pár perc sétára elérhető az m2-es metró, a 4-6-os villamos, több busz- és trolijárat, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető. a környéken rengeteg étterem, kávézó, szórakozóhely és bevásárlási lehetőség található, ezért saját otthonnak és befektetésnek is kiváló választás.

LAKÁS
• 84 nm
• nappali + 2 hálószoba
• 3. emelet
• klasszikus téglaépület
teljes körűen felújított műszaki és esztétikai állapot

• klasszikus polgári társasház
• 4 emeletes épület
tégla szerkezet
• kulturált lakóközösség
lift nélküli ház

KÖRNYÉK
• Belső-Erzsébetváros egyik legjobb része
kiváló közlekedés
• m2 metró, 4-6 villamos pár perc
• éttermek, kávézók, boltok a közelben
• egyetemek és iskolák gyorsan elérhetőek
• befektetésnek is tökéletes
• könnyen és gyorsan kiadható

Ha egy stílusos, felújított, nagypolgári lakást keresel Budapest egyik legjobb lokációjában, ezt mindenképpen érdemes megnézni! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 94900000 Ft és mivel az alapterülete 84 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1129762 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lutter Liza összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XIV. kerület - Vezér utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal