Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:30 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:5 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Elektromos
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Közös költség:6 500 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Sima István
+36-(70)-605-5823
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
A VII. kerület egyik közkedvelt részén, a Hernád utcában kínál...
A VII. kerület egyik közkedvelt részén, a Hernád utcában kínálok megvételre egy különleges hangulatú, teljes körűen felújított stúdiólakást.
A lakás 20 m² alapterületű, amelyet egy 14 m²-es, teljes szélességű galéria egészít ki. Ennek köszönhetően a nappali és a hálórész teljesen elkülönül, így a lakás használhatósága messze túlmutat azon, amit az alapterület elsőre sugall.
A belső kialakítás során minden részletet a funkcionalitás és az esztétikum határozott meg. A modern burkolatok, az egyedi világítás, a minőségi anyaghasználat és a letisztult enteriőr egy olyan lakást eredményezett, amelybe gyakorlatilag csak be kell költözni.
A galérián kényelmes hálórész kapott helyet, amely mellett egy dolgozó- vagy olvasósarok is kényelmesen kialakítható. Az alsó szinten így teljes értékű nappali és étkező marad, ami ritkaság ebben a méretkategóriában.
A fürdőszoba teljesen megújult, modern szaniterekkel, elektromos vízmelegítővel és mosógép kiállással felszerelt. A kellemes hőmérsékletről klímaberendezés gondoskodik.
A lakás többféle élethelyzetben is kiváló választás:
- Saját otthont keres egy egyetemista gyermekének a kollégium helyett?
- Belvárosi bázist szeretne, hogy ne kelljen minden alkalommal szállodát foglalnia Budapesten?
- Vagy egyszerűen egy könnyen kiadható befektetést keres? A környéken az ehhez hasonló, igényesen felújított lakások hosszú távú bérleti díja jellemzően 600–700 EUR/hó között alakul. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 49 500 000 HUF és mivel az alapterülete 30 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 650 000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sima István összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

