Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:78 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:4
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:NY
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:18 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Budapesten, a vibráló Belső Erzsébetváros szívében kínálunk el...
Budapesten, a vibráló Belső Erzsébetváros szívében kínálunk eladásra egy igazi gyöngyszemet, amely ideális választás fiatal felnőttek számára, akik modern, városi életstílust keresnek.
Az ingatlan 78 négyzetméteres 4 szobás:
-Hall 14 m2
-Nappali 18 m2
-Lakószoba 15 m2
-Lakószoba 8 m2
-Előszoba 8, 9 m2
-Konyha 8, 1 m2
-Kamra 1 m2
-Fürdőszoba 4 m2
-WC 1 m2
A négy szoba bőven kínál teret a barátokkal való együttlétre vagy akár otthoni munkavégzésre. A lakás egy átlagos állapotú épületben található, amely megőrizte a régi budapesti bérházak karakterét, miközben a modern kényelmet is biztosítja.
Belső Erzsébetváros elhelyezkedése páratlan, hiszen a város szívében található, ahol a kulturális élet, a szórakozóhelyek és a kávézók csak egy karnyújtásnyira vannak.
Közelben a Blaha Lujza tér, így számos bolt, étterem és szórakozási lehetőség található, ezért mindennapi élet kényelmes és élvezetes.
A közlekedési lehetőségek kiválóak: a 5-, 7-, 7e-, 8e-, 99-, 107-, 108e-, 112-es busz járatok, 4-, 6-os villamosjárat, m²-es metro, 74-es Troli közlekedik, így a város többi része könnyen megközelíthető.
A környék biztonságos és csendes, ideális választás fiataloknak, akik szeretnék élvezni a városi élet nyüzsgését, de ugyanakkor egy nyugodt otthonra is vágynak.
Az ingatlan nemcsak lakóhelyként, hanem befektetési lehetőségként is remek választás, hiszen a Belső Erzsébetváros folyamatosan fejlődő terület, ahol az ingatlanok értéke stabilan növekszik.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, kérem, ne habozzon feltenni kérdéseit a hét bármely napján. Bizalommal kereshet engem, hogy együtt találjuk meg az Ön számára legmegfelelőbb ingatlant!
Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi átlagos állapotú 4 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 104 900 000 HUF és mivel az alapterülete 78 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 344 872 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bögös Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum VII. kerület - Rózsa utca összes hirdetése között is.

