Eladó jó állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:57 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Közepes
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:13 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Szabóné Pámer Ilona
+36-(30)-587-9615
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK090999
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
VII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm -es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 1914-ben épült szecessziós épületet, melynek földszintjén a lakás elhelyezkedik, 2008-ban felújították, belső udvara is kellemes. a lakás felújítása 2017-ben történt, teljes víz és villanyhálózat cserélve lett, valamit a fűtés korszerűsítés is megtörtént. Kondenzációs kombi cirkó kazán került beépítésre, a kémény ki lett bélelve, a fürdőszobában padlófűtés adja a kellemes hőérzetet. Belmagasságának köszönhetően, a belső szobában fekvő galéria van kialakítva. a burkolatok esztétikusak, a konyha teljesen felszerelt, kis kamra is található benne. Kitűnő elhelyezkedése révén befektetésnek is kiváló hosszútávú kiadásra. Tehermentes.
I. Ár: 79900000 Ft
Kérem keressen, a 30/5879615 telefonszámon.
Referencia szám: lk090999 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi jó állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 79 900 000 HUF és mivel az alapterülete 57 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 401 754 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szabóné Pámer Ilona összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Múzeum körút összes hirdetése között is.

