Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:68 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:ÉNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Dobay András
+36-(30)-382-4762
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK096332
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
Eladó lakás a szenes hanna PARKNÁL!
Eladó 68nm -es, 2+1 szobás, földszinti lakás a VII. Rózsa utcában.
Az ablakok, a bejárati ajtó, villany-, víz-, csatornahálózat cseréje már megtörtént és egy klíma is beszerelésre került.
Költözhető állapotú, de igény szerint modernizálást igényelhet.
Fűtése gázkonvektor.
A közös költség 22. 440 Ft.
Elhelyezkedése kiváló! Könnyedén elérhető az Andrássy út, az Erzsébet körút és a Keleti pályaudvar is. a közelben troli- és buszjáratok. a környéken minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges.
**A fotók egy része ai segítségével készült a személyes tárgyak eltávolításával és a terek rendezésével, hogy a lakás valódi adottságai jobban látszódjanak. a bútorok, falak és beépített elemek változatlanok. Néhány berendezési terv is készült, hogy segítsék elképzelni a lakásban rejlő lehetőségeket. **
További információért, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 79000000 Ft és mivel az alapterülete 68 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1161765 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dobay András összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Ligetváros összes hirdetése között is.

