Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VII. kerület (44422574)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:39 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:5 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
Pati-Nagy Alexandra
+36-(70)-595-5755
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

VII. kerület, Klauzál utca – frissen felújított, 2 szobás laká...

Budapest VII. kerületében, a Klauzál utcában eladó egy 39 m²-es, 4. emeleti, 2 szobás lakás liftes társasházban.
Az ingatlan egyik nagy előnye, hogy a belvárosi elhelyezkedés mellé csendesebb, belső udvari fekvés társul. a lakás délkeleti tájolású, így világos, kellemes fényviszonyokkal rendelkezik.
A lakás frissen felújított állapotú, ezért azoknak is jó választás lehet, akik nem felújítandó ingatlant keresnek, hanem olyan lakást, amely rövid időn belül birtokba vehető és használatba vehető.
Az elosztása jól használható:
az egyik szobából külön gardrób nyílik, a másik szoba pedig a konyhával egy légtérben helyezkedik el, így egy élhető, praktikus központi teret ad a mindennapokhoz.
A lakás saját célra is jó választás lehet, de befektetésként is könnyen átgondolható, mivel a VII. kerület ezen része továbbra is keresett elhelyezkedésű.
A környék előnye, hogy a belváros közelsége mellett a mindennapi szolgáltatások, üzletek, éttermek és közlekedési lehetőségek is gyorsan elérhetők.
Főbb jellemzők:
Budapest VII. kerület, Klauzál utca
39 m²
emelet, liftes ház
2 szoba
délkeleti tájolás
csendes, belső udvari fekvés
frissen felújított állapot
külön gardrób
konyhával egy légtérben lévő nappali / szoba
saját otthonnak és befektetésnek is jó lehetőség
Ha szeretné személyesen is megnézni az ingatlant, keressen bizalommal, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi újszerű állapotú 1 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 63400000 Ft és mivel az alapterülete 39 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1625641 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pati-Nagy Alexandra összes hirdetése között, vagy akár a/az Alexandra Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal