megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:10 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:121 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:5
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:Udvari
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Közös költség:29 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Pozsár Rózsa
Pozsár Rózsa
+36-(70)-467-6780
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó egy 121 nm teljes kőrűen felújított, téglaépítésű lakás ...


Eladó egy 121 nm teljes kőrűen felújított, téglaépítésű lakás Budapest VII. kerületében.
Belső Erzsébetvárosban.
A lakás:
öt szobával és három fürdőszobával rendelkezik, így többféle használati módra is alkalmas, legyen szó nagyobb családról vagy több generáció együttéléséről.

A DNY-i tájolású ingatlan világos tereket biztosít, az elrendezés pedig jól elkülöníthető élettereket kínál.
A lakáshoz egy 2nm erkély is tartozik.
Épületben lift működik, ami a mindennapokban kényelmes megközelítést jelent.

Parkolás az utcán, közterületen megoldható.

Az ingatlan elhelyezkedése és mérete miatt sokféle élethelyzethez igazítható, miközben a belvárosi környezet minden előnyét kínálja.

Belső Erzsébetváros Budapest egyik legsűrűbb, történeti városszövettel rendelkező része, ahol a klasszikus bérházak és a folyamatosan megújuló városi terek egyszerre vannak jelen. A környék sajátos hangulatát a régi épületek, udvarok és a pezsgő utcai élet adják, különösen a Nagykörút és a belső utcák találkozásánál.

A környéken több bevásárlási lehetőség is adott, például az Astoria és a Blaha Lujza tér környékén található üzletek és szolgáltatások. Számos étterem, kávézó és kisebb üzlet működnek a közelben, amelyek a mindennapi élet részei.

Közlekedés szempontjából a 2-es metró az Astoria és a Blaha Lujza tér állomásoknál érhető el, emellett több villamos- és buszjárat is közlekedik a környéken, például a 4-6-os villamos a Nagykörúton.

Amennyiben a lakás felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal a részletekért és a megtekintés egyeztetéséhez.
PR Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi 5 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 185 000 000 HUF és mivel az alapterülete 121 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 528 926 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pozsár Rózsa összes hirdetése között, vagy akár a/az Rock Home V. kerület összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal