Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest VII. kerület (56492986)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 17 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
86 800 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:70 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:ÉK
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Kucsera András
Kucsera András
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Ez a 70 négyzetméteres, átlagos állapotú de bőven költözhető á...

Ez a 70 négyzetméteres, átlagos állapotú de bőven költözhető állapotú lakás Budapest 07. kerületének szívében, a Belső Erzsébetvárosban várja új tulajdonosát. Fiatal felnőtteknek, akik nemcsak egy lakást, hanem egy életstílust keresnek, ez a hely ideális választás. a tágas nappali lehetőséget ad arra, hogy barátaiddal együtt élvezd a városi élet minden előnyét, miközben a szobák kényelmes teret biztosítanak a pihenéshez.
Saját ízlés szerint felújítható az ingatlan alkalmas kezdő lakásnak is de a felkapott környék miatt jól kiadható. a étkező helyén jól kialakítható egy 2. Kis hálószoba amivel növelhető a lakás funkciója. a félemelet az épület aljában lévő üzletek miatt 1 emeletnek felel meg magasságra.

A lakás gáz (cirko) fűtésrendszerrel rendelkezik, így a téli hónapokban is biztosítja a meleg otthon érzését. a fürdőszoba modernizálása lehetőséget ad arra, hogy saját ízlésed szerint alakítsd át a teret, ezzel is növelve a lakás értékét. a környék biztonságos mégis vibráló fiatalos, ami a belváros nyüzsgésének megfelelő. a központi elhelyezkedésnek köszönhetően minden fontos szolgáltatás, bolt és étterem karnyújtásnyira található. a közlekedési csomópont közelsége miatt a közlekedés kitűnő, így könnyedén elérheted a város bármelyik pontját. Legyen szó a munkahelyedről, vagy a szórakozásról, a tömegközlekedési lehetőségek széles választéka áll rendelkezésedre, így sosem kell aggódnod a közlekedés miatt.

A Belső Erzsébetváros felkapott környékén érezheted a városi élet vibrálását, miközben a lakásod nyújtotta otthonosságban pihenhetsz. Ez a felújítandó lakás nem csupán egy ingatlan, hanem egy lehetőség arra, hogy saját ízlésed szerint formáld a jövődet. Ha érdekel a lakás, vagy bármilyen kérdésed van, bátran kereshetsz! Az ingatlanpiac folyamatosan változik, ne maradj le erről a remek lehetőségről! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal