Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:91 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2

Lapat Dániel
+36-(30)-409-8427
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK033924
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
Eladó: 3 külön apartman a Gozsdu udvar mellett – Airbnb és hosszútávú kiadásra is prémium befektetés
Sale: 3 Separate Apartments Next to Gozsdu Court – Premium Airbnb & Long-Term Rental Investment
⬇️ Full English description below ⬇️
Budapest VII. kerület – a bulinegyed szívében
Kivételes befektetési lehetőség Budapest egyik legerősebb rövidtávú kiadási lokációjában, közvetlenül a Gozsdu udvar közelében!
Eladó egy 91 m²-es, 3 külön használható apartmanként kialakított, 2. emeleti lakás, amely jelenlegi elrendezésének és önálló fürdőszobás kialakításának köszönhetően ideális Airbnb-re, apartmanüzemeltetésre vagy hosszútávú bérbeadásra is.
Főbb adatok:
91 m²
3 külön használható szoba / apartman
Mindegyik egységhez saját fürdőszoba
2. emelet
Teljes körűen felújított állapot
Nagy belmagasság
Dupla hő- és hangszigetelt nyílászárók
Extra hangszigetelt falszerkezetek a szobák között
Két nagyszoba utcai kilátással
Csendes, udvari hálószoba
Rendezett társasház
Gozsdu udvar pár lépésre
A lakás egyik legnagyobb előnye a ritka kombináció: a pezsgő belvárosi lokáció mellett a belső kialakítás és a professzionális hangszigetelés nyugodt, privát környezetet biztosít.
A környék egész évben kiemelkedő keresletet biztosít rövid- és középtávú bérbeadás esetén is, így az ingatlan stabil hozamtermelő befektetésként is kiváló választás lehet.
A kialakítás lehetővé teszi:
Airbnb üzemeltetést
hosszútávú szobakiadást
több vendég egyidejű elszállásolását
befektetési célú optimalizált működtetést
Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy tudatosan kialakított, kiválóan hasznosítható belvárosi befektetési egység Budapest egyik legerősebb turisztikai lokációjában.
3 Separate Apartments Next to Gozsdu Court – Excellent Investment Opportunity in Budapest’s Party District
District vii, Budapest
A rare investment opportunity in one of Budapest’s strongest short-term rental locations, right next to Gozsdu Court.
This fully renovated 91 sqm second-floor property has been designed as 3 separate apartment-style units, each with its own private bathroom, making it ideal for Airbnb operation, serviced apartments, or long-term rental investment.
Key Features:
91 sqm
3 separate apartment-style rooms
Private bathroom for each unit
Fully renovated
High ceilings
Double thermal and sound-insulated windows
Additional soundproof wall structures between rooms
Two large street-facing rooms
One quiet courtyard-facing room
Excellent downtown location
Steps away from Gozsdu Court
One of the property’s biggest advantages is the rare combination of vibrant downtown location and peaceful interior comfort thanks to the advanced sound insulation and thoughtful layout.
The area offers exceptionally strong year-round rental demand from tourists, international visitors, and medium-term tenants alike.
Ideal for:
Airbnb operation
long-term room rental
multi-guest accommodation
high-yield investment purposes
This property is not simply an apartment, but a carefully designed downtown investment unit in one of Budapest’s most sought-after tourism and rental locations. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi újszerű állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 120900000 Ft és mivel az alapterülete 91 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1328571 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lapat Dániel összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Podmaniczky utca összes hirdetése között is.