Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VII. kerület (89213899)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:46 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Mosonyi Krisztián
Mosonyi Krisztián
+36-(30)-721-9002
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK056175
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 7. ker.


Felújított, bútorozott - gépesített, azonnal kiadható lakás, a városliget szomszédságában! a világszínvonalon megújult Városligettől 300 méterre, a Damjanich utcában eladó 41 m2 alapterületű, teljeskörűen felújított, csendes közre néző, saját mérőórákkal felszerelt, bútorozott és gépesített nappali + hálószobás lakás egy jó állapotú, liftes társasház 4. emeletén. Az ingatlan teljesen berendezett, hűtő-fűtő klímával (h tarifával), konyhája gépesített (főzőlap, sütő, mosogatógép, hűtőszekrény, páraelszívó). Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a Városliget nyújtotta kikapcsolódási lehetőségek mellett a környéket vonzóvá teszi az egyetemek közelsége, a gyors tömegközlekedés. Egy nagy méretű lakásból 3 db lakást alakítottak ki, használati megosztási szerződéssel. (21, 54 m2, 56 m2, 46 m2), az ingatlan Otthon Start hitelre nem alkalmas! a két nagyobb lakás egy közös előtérből közelíthető meg, a legkisebb külön bejáratú. További információkért hívjon bizalommal!
További ajánlataim: https://mosonyi-krisztian. Dh. Hu/

Referencia szám: lk056175-ml Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 79900000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1736957 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Mosonyi Krisztián összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kiszugló összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal