megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:3 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:132 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:6
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:6
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
  • Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:65 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Szabóné Pámer Ilona
Szabóné Pámer Ilona
+36-(30)-587-9615
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK097243
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 8. ker.


Eladó egy kétszintes, nappali + 5 szobás, napfényes lakás! Eladó egy napfényes, duplakomfortos lakás, amely 2005-ben épült tégla szerkezettel. Az ingatlan nagyszerű választás lehet családok számára, akik egy tágas és jól felszerelt otthonra vágynak. A ház házközponti fűtéssel rendelkezik egyedi mérővel, így a rezsi költségei könnyen kontrollálhatóak.

Az ingatlan csendes környezetben található, mégis közel van mindenhez, amire a hétköznapokban szükség lehet. Iskolák, bevásárlási lehetőségek és tömegközlekedési csomópontok mind a közelben helyezkednek el, így az elhelyezkedése ideális családoknak és azoknak, akik értékelik a könnyű elérhetőséget.

A nagy ablakoknak köszönhetően rendkívül világos a lakás, így minden napszakban természetes fény járja át a helyiségeit. A lakótér kialakítása során külön figyelmet fordítottak arra, hogy a kényelmet és a praktikusságot egyszerre szolgálja. A duplakomfortos kialakítás pedig további kényelmet biztosít a lakók számára. A lakás nettó 106 nm de a valóságban 132 nm bruttó terület van hasznósítva. A lakás jelnlegi tulajdonosa az udvarban bérel egy garázst a kéynelmes, széles és kellően hosszú, így még a bringák is beférnek. Ezt tovább bérleheti majd az új tualjdonos. Kifejezetten ajánlom nagycsaládos vevőknek, hiszen a 132 nm -en sokan elférnek (most is négy gyermekkel és benne a család). Otthon Start és CSOK + igénybe vehető! További előnyök:sok kis tároló könnyíti meg a pakolást és külön kamra is kialakításra került (korábban wc vol de ha arra nagyobb szükség van vissza alakítható)a klima és redőny ill. Hő és fényzáró rolók segítenek a nagy melegekbenparkolási lehetőség garázsbna, a belső udvarbanzárt kis játszótér a külső udvarbanszámtalan tömegközlekedés van, pár lépésre(trolibusz, villamus, busz)Befeketetésnek is kiváló lehetőség, hiszen akár 6 db külön szoba is kialakítható, kiadható + közösségi térrel, konyhával. Az egyetemek közelsége miatt a kiadás meg garantált (sote, Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Wekerle Sándor Üzleti Főiskola, Pázmány Péter Katolikus Egyetem) rövid, közép és hosszútávon is. Különlegesség, hogy maga a Semmelweis Egyetem egy vadonatúj, modern tudományos kutatóközpontot (Science Park) épít fel közvetlenül a Kőris utca Diószegi utca Dugonics utca Kálvária utca által határolt területen. A projekt során négy épület épül laborokkal, irodákkal, hallgatói és oktatási terekkel, könyvtárral, kutató műhelyekkel és egyéb funkcionális terekkel. Az épületek között közösségi térként funkcionáló, két szinten kialakított nyitott zöldfelület is létrejön, amely az egyetem nyitvatartási idejében bárki által látogatható lesz. A parkolási igényeket, valamint a logisztikai kiszolgálást a terepfelszín alatt 3 szinten kialakított mélygarázs fogja kielégíteni. A projekt keretében a környező utcák is megújításra kerülnek. Jöjjön el, nézze meg és ragadja magával a hangulata és praktikussága.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

I. Ár: 114500000 Ft
Kérem keressen, a 30/5879615 telefonszámon.

Referencia szám: lk097243 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi átlagos állapotú 6 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 114 500 000 HUF és mivel az alapterülete 132 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 867 424 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szabóné Pámer Ilona összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Múzeum körút összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal