Eladó felújítandó lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:80 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:4 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Udvaron (fizetős)
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:1 087 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Nagy Róbert
+36-(20)-314-0683
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
KÉT BEJÁRATOS, JÓ ADOTTSÁGOKKAL RENDELKEZŐ LAKÁS, BUDAPEST CEN...
*** Lakás alakítók, otthon teremtők figyelem! ***
KÉT bejáratos, akár ketté osztható lakás a BELVÁROSBAN!
Az Erkel Színház közelében, a megszépült II. János Pál pápa térnél kínáljuk megvételre, ezt a remekre szabható, második emeleti, jelenleg 2 + félszobás benapozott otthont. Az ingatlan, egy jó állapotú 3 emeletes, lift nélküli Társasház második emeletén található. Ablakai keleti tájolással, az utca felé tekintenek ki.
Állapota felújítandó, így új tulajdonosa, saját ízlésének megfelelően újíthatja/alakíthatja leendő otthonát! A lakás fűtése gázzal és elektomos hőleadóval vegyesen megoldott. Egy előszobai és egy konyhai bejárattal is rendelkezik, így még több potenciával rendelkezik az átalakítás szempontjából.
A környék infrastruktúrája kiváló. Szinte minden megtalálható a közelben, ami egy fiatalos és dinamikus, nagyvárosi kozmopolita életvitelhez elengedhetetlen!
Ajánljuk saját részre és befektetésnek egyaránt! Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, akár azonnal birtokba vehető.
ALAKÍTSON egy nagyot, és valósítsa meg ELKÉPZELÉSEIT!
Amennyiben szeretné megtekinteni az ingatlant, kérem keressen bizalommal! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi felújítandó 2 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 82 900 000 HUF és mivel az alapterülete 80 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 036 250 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nagy Róbert összes hirdetése között.

