Eladó jó állapotú lakás - Budapest VIII. kerület (43847556)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:82 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Házközponti
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:D
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Ivony Anita Marianna
Ivony Anita Marianna
+36-(20)-217-8829
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK033374
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó egy 82 m2-es, 3 szobás, galériás, klímás lakás a Baross ...


Józsefváros történelmi értékekkel és kulturális látnivalókkal teli terület, mely dinamikus fejlődésen megy keresztül. Ha szeretne egy nyüzsgő városi környezetben élni, ugyanakkor fontos Önnek a nyugalom és a jó közlekedés, ez a lakás tökéletes választás, ugyanakkor az ingatlan kiváló befektetés is lehet.

Az ingatlan egy szép állapotban lévő, hívólifttel ellátott épületben helyezkedik el, udvarra néző ablakai kiváló fényviszonyokat biztosítanak, így otthona mindig világos. a házközponti fűtés gondoskodik a kellemes hőmérsékletről hideg napokon. a lakásban 82 m2-es, 2 nagy méretű szoba (az egyik galériás), egy kisebb szoba, tágas konyha, fürdőszoba, külön wc található. a gáz csak főzésre áll rendelkezésre.

A Társasház rendelkezik megtakarítással, amelyből a folyamatos felújításokat, karbantartásokat finanszírozza.

Kitűnő elhelyezkedése miatt a közlekedési lehetőségek széles skálája áll rendelkezésére, köztük az M3-as és M4-es metró és a 4-6-os villamos is, ami könnyed utazást tesz lehetővé Budapest bármely pontjára.

A környék infrastruktúrája ideális mindennapokra és a családosok számára egyaránt: óvodák, általános és középiskolák, továbbá a Fazekas Mihály Gimnázium és a Pázmány Péter Egyetem is a közelben található. a Kálvin tér csupán 600 méterre van, ahol számos üzlet, étterem és kulturális intézmény kínálja szolgáltatásait.

Ez a lakás olyanok számára ideális, akik szeretnék élvezni Budapest pezsgő kulturális életét, miközben egy nyugodt és kényelmes otthonban pihenhetnek.

Kérdéseivel és megtekintési szándékával keressen bátran, várom hívását.

Referencia szám: lk033374 FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal