Eladó jó állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:97 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:6 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Közös költség:60 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Szabó-Szamosközi Beáta
+36-(20)-555-3029
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
️ Sokoldalúan hasznosítható, tágas ingatlan a Kenyérmező utca ...
️ Sokoldalúan hasznosítható, tágas ingatlan a Kenyérmező utca közelében – kiváló lehetőség befektetésre és saját használatra!
VII. És VIII. kerület határán, rendezett, jó állapotú társasházban kínálunk megvételre egy 97 nm -es, 1. emeleti, három külön nyíló helyiséggel rendelkező, duplakomfortos ingatlant!
☀️ Világos, jól tagolt terek – két helyiség a Rákóczi útra, egy további helyiség és a konyha a csendes Kenyérmező utcára néz, így ideális választás lehet irodai, egészségügyi vagy szolgáltató tevékenységhez, ugyanakkor lakásként is kényelmesen használható.
Az elrendezés lehetővé teszi több funkció kialakítását, legyen szó rendelőről, szépségszalonról, ügyvédi vagy tanácsadói irodáról, illetve hosszútávú bérbeadásról.
Jelenleg diákok lakják, akik igény esetén maradnának, így az ingatlan azonnali bevételi potenciált kínál.
Kiváló közlekedés és frekventált elhelyezkedés:
Blaha Lujza tér néhány perc sétára (m2 metró, 4–6 villamos, buszok)
Rákóczi tér és m4 metró könnyen elérhető
Gyors kapcsolat a város minden irányába
A környéken teljes infrastruktúra áll rendelkezésre: üzletek, vendéglátóhelyek, szolgáltatások, intézmények, valamint rendezett lakóközösség és jó közbiztonság.
Rugalmas megtekintés, előzetes időpont-egyeztetés után. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 94900000 Ft és mivel az alapterülete 97 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 978351 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szabó-Szamosközi Beáta összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

