Eladó új építésű lakás Budapest VIII. kerület
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | ||
| 82 000 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:76 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Kertkapcsolatos:Igen
- Hányadik emeleti:1
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Teremgarázsban
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:ÉNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:22 000 Ft
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: M320439

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Osp 3%- os hitelre alkalmas! ! !Eladásra kínálunk egy 55 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkező, 2 szobás, kertkapcsolatos lakást Budapest VIII. kerületében, Józsefváros frekventált, mégis rendezett részén!
Az ingatlan egy 2009-ben épült, modern kialakítású, lifttel ellátott, tégla szerkezetű társasház első emeletén található. a ház zárt lépcsőházas, karbantartott, kulturált és csendes lakóközösséggel rendelkezik.
A lakás megkímélt állapotú, azonnal költözhető, külön felújítást nem igényel. a fűtést házközponti rendszer biztosítja, egyedi mérőórával. a komfortérzetet tovább növeli a két darab hűtő? Fűtő klíma, amelyek egész évben biztosítják az ideális hőmérsékletet. a korszerű nyílászárók és a modern építési technológia kedvező fenntartási költségeket eredményeznek.
A lakás belső elrendezése átgondolt és jól élhető, a terek funkcionálisan elkülönülnek egymástól.
Helyiséglista:
Előszoba: 3, 6 nm
Konyha: 4, 6 nm
WC: 1, 4 nm
Fürdőszoba: 4, 0 nm
Közlekedő: 6, 4 nm
Szoba: 13, 5 nm
Nappali: 18, 2 nm
Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a 37 nm-es, kizárólagos használatú kert? Terasz kapcsolat, amely 25 nm gondozott füves területből és 12 nm burkolt teraszból áll. Ez a városi környezetben ritkán elérhető extra ideális pihenésre, kikapcsolódásra, valamint kisgyermekes családok vagy kisállatot tartók számára is.
A környék közlekedési és infrastrukturális ellátottsága kiváló. Az m4 metrómegálló néhány perc sétára, míg az m2 metró, a 4-6-os villamos, több buszjárat, valamint a 24-es és 28-as villamos rövid időn belül elérhető. a Keleti pályaudvar gyorsan megközelíthető. a mindennapi bevásárláshoz szükséges üzletek, Lidl, Tesco, Aldi és éttermek, vendéglátó egységek, gyógyszertár szintén pár percen belül megtalálhatók, míg a Corvin Plaza és az Aréna pláza körülbelül 15 perc gyalogtávolságra helyezkedik el.
Az ingatlan elhelyezkedése és kialakítása miatt kiválóan alkalmas bérbeadásra, amit tovább erősít a közelben található több felsőoktatási intézmény (Semmelweis Egyetem, elte, Pázmány, NKE). Ennek köszönhetően ideális választás befektetők, valamint egyetemisták és fiatal párok számára is.
A lakáshoz tartozik egy mélygarázsban található parkolóhely, amely kötelezően megvásárolandó! a parkoló vételára 8. 000. 000 Ft.
Az ingatlan per és tehermentes, 1/1 tulajdonban van!
Ne maradjon le erről a kivételes lehetőségről, hívjon bizalommal a hét bármely napján további információért vagy megtekintés egyeztetéséhez! FIX 3% lakáshitelre megvehető

