Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:56 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Helli Henrietta
+36-(30)-983-4673
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK070979
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 8. ker.
Eladó 56 nm -es, kiváló elosztású lakás az elte füvészkert mellett kálvária UTCA
Budapest VIII. kerületének kedvelt részén, az elte Füvészkert közvetlen közelében, a Kálvária utcában eladó egy 56 m²-es, 2 szoba + hallos, magasföldszinti lakás, amely kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.
A lakás főbb jellemzői:
* 56 m² alapterület
* 2 szoba + hall
* a hallnak köszönhetően könnyedén átalakítható amerikai konyhás nappali + 3 hálószobás elrendezéssé, így családoknak vagy kiadásra is ideális.
* Néhány évvel ezelőtt több felújítás is történt:
* burkolatok cseréje,
* festés,
* új bejárati ajtó,
* új konyhai ablak.
* a lakás egy tisztasági festést követően akár azonnal költözhető, ugyanakkor igény szerint tovább korszerűsíthető, hogy új tulajdonosa saját elképzeléseire formálhassa.
* Magasföldszinti elhelyezkedés.
* Száraz, egyáltalán nem vizes lakás.
A társasház:
* Jó lakóközösség.
* a társasház felújítás előtt áll, ami hosszú távon tovább növelheti az ingatlan értékét.
Kiváló lokáció:
A környék folyamatosan fejlődik, a közelmúltban megújult és parkosított Kálvária tér kellemes kikapcsolódási lehetőséget biztosít. Néhány perc alatt elérhető az elte Füvészkert, valamint számos egyetem többek között a Semmelweis Egyetem és az elte több kara, ezért a lakás befektetésként is kiváló választás. A közelben üzletek, gyógyszertár, óvodák, iskolák, valamint kiváló tömegközlekedés biztosítja a kényelmes mindennapokat.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: lk070979-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi átlagos állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 63 500 000 HUF és mivel az alapterülete 56 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 133 929 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Helli Henrietta összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Blaha összes hirdetése között is.

