Eladó jó állapotú lakás Budapest X. kerület
| Kedvencbe | Megosztás | Árfigyelő |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | ||
| 47 900 000 HUF | ||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest X. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:33 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:K
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Üzenetküldés
- Hívás

dr. Székely Zsuzsanna
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 10. kerületéb...
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Budapest 10. kerületében, Ligettelek városrészben, ahol egy 33 négyzetméteres újépítésű lakás várja új tulajdonosát.Ez a jól megtervezett, egy szobás, tulajdoni lapon irodaként bejegyzett ingatlan ideális választás lehet akár első lakásként, akár befektetési céllal. Az ingatlan jó állapotban van, így azonnal költözhető, az ár a bútorokat is tartalmazza. a lakás belső elrendezése praktikus, a tágas, keleti tájolásának és nagy ablakainak köszönhetően világos. Az ingatlanhoz fedett kocsibeálló is megvásárolható + 5. 500. 000, - Ft-ért
A közlekedési lehetőségek is kedvezőek: a közelben található buszmegállók és a metróállomás gyors és kényelmes eljutást biztosítanak Budapest belvárosába, így a munkába járás vagy a város felfedezése gyerekjáték.
A környéken számos bolt, étterem és szolgáltatás található, amelyek megkönnyítik a mindennapi életet, így az ingatlan nemcsak lakóhelyként, hanem befektetési lehetőségként is kiváló választás.
Az ingatlan nem hitelezhető, így készpénzes vevők jelentkezését várjuk.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, ne habozzon, keressen a hét bármely napján! FIX 3% lakáshitelre megvehető

