Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest XI. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XI. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:78 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:5 szintes
- Komfortosság:Összkomfortos
- Tetőtéri:Nem
- Kertkapcsolatos:Nem
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:Van
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DNY
- Kilátás:Utcai
- Internet:Optikai
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:Akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:F
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:23 000 Ft
- Rezsi:30 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

László Kósa-Somogyi
+36-(70)-579-7684
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Bukarest utcában felújított lakás eladó
Budapest XI. kerület, Kelenföldön, a Bukarest utcában 78 négyzetméteres, két szoba, fél szoba hallos lakás eladó.
Az otthon első emeleti. Utcai nézetű, 4 négyzetméteres reggeli kávézós, délutáni kiülős erkély ad még külön kellemes kényelmet új lakásának.
Az otthon, vagy befeketetési ingatlan - mindekettőnek kiválóan megfelel - klimatizált, Ariston kondenzációs kazános cirkófűtéses. Az ablakok műanyagok, minden hőtechnikai szabványnak magasan megfelelnek.
Fürdő wc egyben vannak.
Nagyon praktikusan szeparálható lakás. Kellemes méretű konyhával van ellátva, a használati helységek közlekedőből nyílnak.
Bukarest utca 7 - csendes részsén az utcának, alig 300 méter sétára a kutyasétáltatós parktól, vagy a Feneketlen tótól.
A ház, és környezete csendes, karbantartott, jól szituált, polgári, extrém jelenségek, vagy lakók nem jellemzőek.
Kellemes otthon, hangulatos, gyermeknevelős környezetben.
Infrastrukturális ellátottságát tekintve, a közelben minden, ami életviteléhez szükséges volna, akár sétálva is könnyen elérhető.
Tömegközlekedési ellátottságában, bármerre kellene mennie könnyen találhat csatlakozást, megállót.
A lakás pozitívumai: értékálló, - növenkvő értékű, felkapott lokáció, praktikus elrendezésű otthon, klima, erkély, csendes környezet.
A negatívumait az esetleges otthonának, ha találna, kérem szépen erre, majd mondja el nekem is, ha megnézte. Írhatnék pozitívumot még talán, de látnia kellene! Látnia kellene! Leírni nem elegendő. Látni kell. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

