- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó lakás
- >>
- eladó lakás Budapest XII. kerület
- >>
Eladó jó állapotú lakás - Budapest XII. kerület
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 112 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:75 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:2
- Erkély:Nincs
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás


Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Magas Hozamú, Értékálló Befektetést Keres? vagy Kiváló Környék...
Magas Hozamú, Értékálló Befektetést Keres? Vagy Kiváló Környéken, Csendes, Kitűnő Elosztású Lakásba Költözne Alacsony Rezsiköltséggel? Esetleg a Sport, a Kultúra Szerelmese? ….Kitűnő Lokáció, Rendezett Ház, Kulturált Lakóközösség, Biztonság, Zöldövezeti Csend és Nyugalom
Budán, XII. kerület, Krisztinaváros, Márvány utcában eladó 75 nm-es, 2+1 félszobás, erkélyes, nagyon jó állapotban lévő, kombicirkó fűtéses lakás.
A lakóingatlan egy ötemeletes, Liftes, kiváló állapotú, folyamatosan karbantartott, belső kerttel rendelkező társasház 2. emeletén helyezkedik el. Az épület szépen felújított bejárata a Márvány utcáról nyílik, míg a lakás ablakai délfelé, a csendes Hertelendy utcára néznek.
A lakásba belépve, egy kis előtéren keresztül jutunk a központi hallba. Itt alakították ki az étkezőt, és innen közelíthetők meg a további helyiségek, 3 külön nyíló szoba, konyha, éléskamra, kádas és zuhanyzós fürdőszoba Wc-vel, valamint a nappaliból a Hertelendy utcára nyíló erkély nyújt kellemes pihenést az itt élők számára. a 75 nm-es lakótér 17 nm-es előtér-hall-étkezővel, 7, 5 nm-es, 19, 5 nm-es, 20 nm-es szobával, 4, 5 nm-es ablakos konyhával, 0, 75 nm-es kamrával, 6 nm-es ablakos fürdővel, valamint 3 nm-es erkéllyel rendelkezik.
A helyiségek burkolatai kifogástalan állapotú parketta és kerámia lapok, a külső nyílászárók hang- és hőszigetelt műanyag ablakok, a bejárati biztonsági ajtót 2 éve építették be.
A lakás fűtését és meleg víz ellátását saját gázcirkó biztosítja.
Az ingatlan alacsony rezsiköltsége is nagyon vonzó: Közös költség vízfogyasztással + csatorna díjjal együtt 27. 100 Ft, mely összeg továbbá magába foglalja a felújítási alapot, takarítást, kertész díjazását, lift működtetését, közösségi világítást, stb. a gázátalány (fűtés, meleg víz, főzés) 8. 500 Ft.
A vételár részét képezik – igény esetén – a képen látható bútorok és berendezési tárgyak többsége, illetve – igény esetén – a lakás teljesen kiürített állapotban kerül átadásra.
Jó szívvel ajánlóm ezt a kellemes, tágas térérzetet nyújtó otthont fiataloknak, idősebbeknek, nagy és kis családosoknak, mindazoknak, akik szeretik a kényelmet, a nyugodt és biztonságos környezetet, akik otthont keresnek kiváló környéken, szeretnének gyorsan költözni, vagy hosszú távú, értéknövelő befektetésben gondolkodnak.
Az ingatlant per-, igény- és tehermentes. Hitelre is megvásárolható. Rövid határidővel költözhető.
Jöjjön el, nézze meg ezt a sok lehetőséget tartogató családi otthont, akár hétvégén is! Várom hívását! Reményi Ágnes, Balla Ingatlan Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

