megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:3 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:82 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Lutter Liza
Lutter Liza
+36-(70)-412-3491
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó a XII. kerület egyik legszebb, legcsendesebb zöldövezeti...


Eladó a XII. kerület egyik legszebb, legcsendesebb zöldövezeti részén, Zugligetben egy különleges hangulatú, I. emeleti, jó állapotú tégla lakás, egy nívódíjas társasházban. A lakás nettó 66 nm -es, nappali + 2 szobával rendelkezik, és egy 16 nm -es, napos, kertre néző erkély tartozik hozzá.

Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a kivételes környezet: ősfás, parkosított kert, madárcsicsergős nyugalom, miközben a mome mindössze 5 perc sétára, a Libegő pedig körülbelül 200 méterre található.

A lakás főbb JELLEMZŐI
* Nettó 66 nm -es alapterület.
* 3 Szoba: tágas nappali-étkező + 2 hálószoba.
* 16 Nm-es, kertre néző, benapozott erkély.
* Külön konyha, kamra, gardrób-folyosó, fürdőszoba és külön WC.
* Azonnal költözhető állapot.
* Házközponti, egyedileg mérhető fűtés.
* a parkos, ősfás környezetnek köszönhetően nyáron kellemesen hűvös, klímára jellemzően nincs szükség.
* Közvetett kertkapcsolat, amely ritka előny egy emeleti lakásnál.

TÁRSASHÁZ
A lakás egy 1973-ban épült, nívódíjas társasházban található.
A ház rendezett, pénzügyileg stabil, folyamatosan karbantartott és gépészetileg jelentős felújításokon esett át:
* új víz-, gáz- és csatorna-gerincvezetékek,
* új házközponti kazán és fűtési rendszer,
* új elektromos hálózat és jelzőrendszer,
* új tetőszigetelés.
További fejlesztésként napelemek és lift telepítése is tervben van.
A lakóközösség kulturált, segítőkész és kifejezetten jó hangulatú.

KERT és közösségi TEREK
A társasház különlegessége a nagy, parkosított, ősfás kert, amely valódi zöld oázist jelent a városban.
A lakók számára elérhető:
* játszótér (trambulin, hinták, csúszda),
* pingpongasztal,
* sütögetőhely,
* közösségi konditerem.
Ideális helyszín családi programokhoz, baráti összejövetelekhez vagy egyszerűen a nyugodt kikapcsolódáshoz.

PARKOLÁS, TÁROLÁS
* a lakáshoz pincetároló tartozik.
* a ház közvetlen környezetében körülbelül 20 autó számára biztosított az ingyenes parkolás.
* Opcionálisan garázs is vásárolható, ami Zugligetben különösen nagy értéket képvisel.

KÖRNYÉK, KÖZLEKEDÉS
* a mome néhány perc sétára található.
* a Libegő kb. 200 méterre érhető el.
* a Lauder iskola és óvoda közvetlen közelben van.
* Sportpályák, túraútvonalak és kirándulóhelyek (Normafa, Szépjuhászné, Ökopark) gyorsan megközelíthetők.
* Kiváló közlekedés autóval és tömegközlekedéssel egyaránt.
* a környéken boltok és minden fontos szolgáltatás megtalálható.

AJÁNLÁS
Ez a lakás azoknak szól, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a nyugalom, a zöld környezet és a városi infrastruktúra között. Ritka lehetőség Zugligetben - napfényes, nagy erkélyes otthon egy értékálló, nívódíjas társasházban.

Az energetikai tanúsítvány jelenleg készítés alatt áll, elkészültét követően a hirdetés frissítésre kerül.

Személyes megtekintés vagy további információ esetén keressen bizalommal. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest XII. kerületi jó állapotú 3 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 154 900 000 HUF és mivel az alapterülete 82 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 889 024 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lutter Liza összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XIV. kerület - Vezér utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal