megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:61 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:29 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron (fizetős)
  • Fűtés:Elektromos
  • Bútorozottság:Részben bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:K
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Balás Brigitta
Balás Brigitta
+36-(30)-902-6405
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

XIII. kerületben Angyalföldön a Mór utcában kiváló közlekedés ...


XIII. kerületben Angyalföldön a Mór utcában kiváló közlekedés mellett, világos 29 m2-es, de a valóságban 29, 5 m2-es egy szobás, étkezős konyhás ingatlan téglaépítésű társasházban.

Elosztás: előszoba, konyha, szoba, zuhanyzós fürdőszoba wc-vel egy helyiségben.

Az ingatlan részben felújításra szorul. A nyílászárók cseréje megtörtént.

Minden közmű egyedi mérés alapján fizetendő. Fűtésről gázkonvektor és hűtő-fűtő klíma is gondoskodik.

KÖRNYEZET: Közvetlen közelben kis élelmiszerbolt, dohánybolt, lottózó, Béke téren lidl, spar, Rossmann, éttermek, bank, vegyeskereskedések találhatóak.

Ezen felül a Lehel téri piac akár 15 percen belül elérhető BKV-val.

KÖZLEKEDÉS: 20-as, 30-as, 32-es, 230-as buszok, 14-es és az 1-es villamos közlekednek így a belváros és Újpest Központ is pár perc alatt elérhető. Séta távolságra található a Rákos rendezői vasútállomás, autóval 5 percen belül elérhető az M3-as autópálya bevezetője is.

AZ ingatlan banki hitelre is megvásárolható, melyben hiteltanácsadóink készséggel állnak RENDELKEZÉSRE.

VEVŐINK részére a közvetítés DÍJMENTES.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi átlagos állapotú 1 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 43 900 000 HUF és mivel az alapterülete 29 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 513 793 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balás Brigitta összes hirdetése között, vagy akár a/az Urban Ingatlaniroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal