Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest XIII. kerület (24669773)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:35 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 1 fél
Berényi Zoltán
+36-(20)-942-0042
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK011219
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 13. ker.

Frissen felújított 1, 5 szobás lakás eladó Újlipótvárosban. Budapest XIII. kerületében, Újlipótváros egyik hangulatos, fákkal szegélyezett utcájában eladó egy 35 m²-es, önálló helyrajzi számmal rendelkező, másfél szobás, földszinti lakás. Az ingatlan teljes körű műszaki és esztétikai felújításon esett át, így azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát. a lakás világos, praktikus elrendezésű, ideális első otthonnak, pároknak vagy befektetés céljára is. a fűtésről elektromos fűtőpanelek és inverteres klíma gondoskodik. a vételár a teljes bútorzatot is tartalmazza, így a lakás akár azonnal használatba vehető vagy kiadásra is alkalmas. a társas ház belső udvarán autóbeálló bérlésére van lehetőség, ami a környéken külön előnyt jelent. a társas ház felújítás előtt áll, belső, zöld udvarral rendelkezik. a környék infrastruktúrája kiváló: a közelben számos üzlet, szolgáltatás, kávézó és étterem megtalálható, a tömegközlekedés pedig gyors és kényelmes elérést biztosít a város több pontjára.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Berényi Zoltán +36209420042

Referencia szám: lk011219 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi újszerű állapotú 1 egész és 1 fél szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 61900000 Ft és mivel az alapterülete 35 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1768571 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Berényi Zoltán összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Nagy Lajos király útja összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal