Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest XIII. kerület (26437349)
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú lakás Budapest XIII. kerület

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
1 210 597 570 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:247 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:D
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:86 000 Ft
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Mészáros Norbert
Mészáros Norbert
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

XIII. Marina parton eladó egy teljeskörűen felújított, négyszo...

XIII. Marina parton eladó egy teljeskörűen felújított, négyszobás (nappali + 3 hálószoba), hatodik emeleti, 209nm alapterületű + 77nm erkéllyel rendelkező, dunai panorámás, délnyugati tájolású luxus mőségű lakás. Az ingatlan közvetlenül a Duna-parti sétány legelején helyezkedik el, így nemcsak a Duna, hanem Budapest belvárosának jellegzetes látképét is élvezhetik tulajdonosai.
Az apartman átépítése belsőépítész által, egyedi megoldásokkal, prémium minőségű bútorok és eszközök beépítésével történt.

Az ingatlan teljes mértékben megfelel a luxus kategória kívánalmainak, minden négyzetméterére az igényesség a letisztultság és a felső kategóriás anyaghasználat jellemző. Kialakításra került az okosotthon rendszer, azaz a lakás világítását, hangulatvilágítását, fűtését-hűtését, aluminium redőnyeit fali érintőkijelzős panelen, vagy telefonról vezérelhető. a lakásba egyedi azonosító kóddal tudunk belépni.

A három, nagyméretű franciaággyal felszerelt hálószoba közül kettőhöz műfűvel borított terasz tartozik.
A terasz teljesen körbeöleli a nappalit is. a hálószobák mellett egy külön gardrób helyiség is kialakításra került.

A 71nm-es nappali felszereltségéhez a prémium ülőgarnitúrán felül 224 cm (88') átmérőjű televízió és Gladen M-Line prémium házimozi rendszer tartozik.

A konyhasziget egy főzőlapba süllyesztett páraelszívóval rendelkezik, mindezek mellett 2 db nagyméretű Miele mosogatógép, Miele sütő, illetve mikrohullámú sütő, nagyméretű hűtőszekrény, fagyasztó szekrény és borhűtő tartozik a konyha felszereltségéhez.
Az étkezőben egy 8 fős étkezőasztal található.

A kikapcsolódást szolgálja a külön helyiségben elhelyezett infraszauna, a nagyobb fürdőszobában a hidromasszázs kád.

A lakáshoz két teremgarázshely, valamint egy nagyméretű tároló is tartozik, melyek a vételár részét képezik.
A házban 2db panoráma lift áll rendelkezésre.

Az ingatlan per-, teher- és igénymentes.

Megtekintéssel és egyéb részletekkel kapcsolatban elérhető vagyok a hét minden napján. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal