Eladó felújítandó lakás - Budapest XIII. kerület (34745983)
+ 21 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó felújítandó lakás Budapest XIII. kerület

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
79 900 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:81 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Cserépkályha
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:37 270 Ft
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Stark Péter
Stark Péter
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Budapest XIII. kerületében, Lőportárdűlőn egy 2. emeleti...

Eladó Budapest XIII. kerületében, Lőportárdűlőn egy 2. emeleti, 80 m2-es, felújítandó, de nagyon jól alakítható 2 szobás, erkélyes lakás.

A társasház rendezett, parkosított belső udvarral rendelkezik.
A gáz fővezetéket, a lakásokig az összes elektromos kábelt és vezetéket, valamint részlegesen a vízhálózatot már kicserélte és/vagy felújította a lakóközösség, következő lépésként a belső homlokzat frissítése van ütemezve.

A lakás dél-keleti tájolású, az egyik szobából erkéllyel néz az utcára.
Teljes körű felújítás igényel, cserébe nagyon jól (át)alakítható, néhány látványtervet is feltöltöttem a képek közé.
A méretes konyha-étkező is ablakos, az átalakítás során adja magát, hogy funkcióváltással szobát alkossanak belőle, mert a konyhát a lakás több egyéb pontján is el lehet(ne) helyezni.
A 320 cm-es belmagasságnak köszönhetően fekvőgalériával növelhető a használható terület.
További opció, hogy a lichthof nálunk kezdődik, így opcióként rendelkezésre áll egy kb. 3 m2-es terület, amit lehet tárolási célra használni, akár kerékpárok és babakocsi is elfér itt.

Akik befektetésként vagy üzleti lehetőségként gondolnak rá, azok számára készítettem egy 4 garzonos felosztásra vonatkozó elrendezési tervet.

Az infrastruktúra kiváló a környéken, számos vásárlási lehetőség és szolgáltatás áll rendelkezésre, pár perc a Lehel Csarnok és a WestEnd.
A lakástól 1-2 percen belül elérhető az 1-es, az 1a és a 14-es villamosok, több autóbusz és éjszaki járat megállója.

Az ingatlan per- és tehermentes 1/1 tulajdon, akár azonnal birtokba vehető.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Időpontért, további információkért keressen akár hétvégén is! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal