Eladó részlegesen felújított lakás - Budapest XIII. kerület (35798763)

• Alkategória:Tégla
  • Alapterület:65 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Részlegesen felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Komfortos
  • Hányadik emeleti:1
Fehér Hajnalka
+36-(70)-256-5296
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Tégla lakás, Budapest 13. kerület, Újlipótváros, Tisza u...

Vannak lakások, ahol a falak mesélni tudnak. Ez a Visegrádi utcára néző 3, 3 méteres belmagasságú, tulajdoni lap szerint 65 m² (valóságban 68 m²), tehermentes, kizárólagos tulajdonú lakás ilyen. Kiváló elosztású: 2 szoba, gardrób / tároló, konyha és étkező, fürdőszoba. Tehermentes, 1. emeleti. a 19. Századi eleganciát ötvözi a mai kényelemmel. a kelet-déli tájolásnak köszönhetően a terek világosak, a 10 m²-es galéria pedig tökéletes kuckó az elvonuláshoz. Ideális választás, ha nem csak négy falat, hanem egy életérzést keres.
A lokáció értékálló és központi: a Westend, az M3-as metró, buszok és bevásárlási lehetőségek 5 percen belül elérhetőek. Közelben található iskola, óvoda és kiváló gimnázium. Ideális választás, ha nem csak négy falat, hanem egy életérzést keres egy történelmi, neoreneszánsz házban.
Jöjjön el, és érezze meg a lakás különleges auráját személyesen is! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi részlegesen felújított 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 95000000 Ft és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1461538 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fehér Hajnalka összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal